Tüm Saç Renkleri

Shift Elbise Nedir?

shift elbise nedir? 1

60’lı ylların büyük gözleri ve sıska zayıf vücudu ile ün yapmış en önemli modellerinden twiggy  ile özdeşleşmiş bu elbise yine özellikle 60’lı yıllarda oldukça pupüler hale gelmiştir.

Shift Elbise Nasıl Kullanılır

Shift Elbise  kol uzunlukları farklı boylarda olan ama genellikle kolsuz ve bel kıvrımı yani gitintisi olmayan düz kalıp ve genellikle mini etek ile biten bir elbise modelidir. Kullanılması son derece rahat ve kolay olan vücut hatlarını belli etmeyen genellikle fazla zayıf kadınların kullanmayı tercih ettiği ve daha eğlenceli rahat bir tarzı yaratan bir elbise türüdür. Günümüzde daha çok yaz aylarında kumsallarda giyilmeye ve biraz tarz olarak modern kalıplar ve desenlerde her türlü renklerde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

shift elbise nedir? 2 shift elbise nedir? 3

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et