implant
Tüm Saç Renkleri

Asetonsuz Oje Çıkarmanın 3 Kısa Yolu

Sanıyorum tıpkı benim gibi her kadının uyguladığı bir yöntemi vardır Asetonsuz Oje Çıkarma konusunda.

Her kadının başına gelebilecek bir durumu ben de sıklıkla yaşarım. Ojenizden kurtulmak istiyorsunuz ama bulunduğunuz yerde aseton kalmamış. Ama endişelenmeyin birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en etkili ve kısa sürede sonuç verenlerden 3 tanesini paylaşacağım.

Asetonsuz Oje Çıkarma Önerileri

Bildiniz: Limon

Limon içinde bulundurduğu asit sayesinde oje çıkarmak konusunda birebirdir. 1 adet limonun yarısını kestikten sonra sıkacak yardımı ile suyunu alıyoruz. Sonrasında çıkan su miktarı kadar sirke koyuyoruz. Sonra bu yaptığımız karışımın içine ojeli olan ayak ya da el parmaklarımızı sokuyoruz. Biraz bekledikten sora bir pamuk yardımıyla ojelerimizi temizliyoruz. Tabi bu limon-sirke tarifi haricinde oje çıkarma metotları da mevcut. Birlikte o metotları da inceleyelim.

implant

Kolonya

Limonda bulunan asit gibi kolonyada bulunan alkol de aynı etkiye sahiptir. Parmağımızın üzerine belli aralıklarla kolonya döktükten sonra yine pamuk ile ojelerimizden kurtulabiliriz. Böylece sirke gibi kötü kokudan, kolonya gibi daha güzel kokulu çözüm bulmuş olursunuz.

Sıvı Sabun

Birçok yöntem olmasına karşın size verebileceğimiz son yöntem ise sıvı sabun. Hafif sıcak bir suyun içerisine sıvı sabun koyun ve ojeli olan elinizi ya da ayağınızı bu suyun içine sokun. Sonrasında pamuk yardımıyla ojelerinizi çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et