implant
Tüm Saç Renkleri

Sultan Arınır Saç Rengi ve Modelleri

Ten Rengi beyaz olan ve cilt alt tonu’da notr olan Sultan Arınır’ın doğal saç renginin kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Koyu saç rengini tercih eden Sultan Arınır Bazen oldukça siyah saç rengini bazen de çikolata kahverengi tonlarında saç rengini kullanmayı tercih ediyor.

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak kahverengi saç rengi tonlarını kullanan Sultan Arınır’ın küt saç kesimi ve bazen de kestane tonlarında kahve kızıl saç rengi kullandığını görüyoruz.

Sultan Arınır Ekranlarda gördüğümüz en zarif en güzel haber spikerlerinden birisi. Dişleri ve belki de çenesi dışında – ki fotoğraflarda genellikle ağzının kapalı olduğunu yani dişlerini fazla görmediğimizi belirterek – Çok doğal ve güzel, uyumlu bir yüz simetriğinin bulunduğunu söyleyebilirim.

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et