Tüm Saç Renkleri

Elçin Sangu Saç Rengi ve Modelleri

Türk ünlü kadınlar arasında kuşkusuz Elçin Sangu saç rengi en güzel ve farklı saç renkleri arasında yıllardır bulunmakta. İnstagram’da 8 milyon takipçi ile Türkiye’nin en çok takipçisi bulunan kadını olmasında ben saç rengi seçiminde, kuaförünün başarısının etkili olduğunu düşünenlerdenim. Zira her sene yeni ve farklı saç renkleri ile hayranlarını sevindirmeyi ve şaşırtmayı seviyor Elçin.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 1

Elçin Sangu’nun Orjinal Saç Rengi Bakır

Bu iddiamı kanıtlamak için hemen onun ilk okul çağındaki çocukluk fotoğrafını buraya eklemek istiyorum.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 2
Ten rengi beyaz ve doğal saç rengi bakır açık kahverengi olduğundan son derece farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor Elçin.

Gördüğünüz gibi küçüklüğünde de bakır, parlak son derece güzel bir saç rengi var. Son derece beyaz tenli olan Elçin’nin cilt alt tonu da soğuk. Bu da onun daha sıcak tonlarda saç rengi ile mükemmel uyumlu olduğunu gösteriyor. Elçin Sangu’nun saç diplerine de baktığınızda bakır saç rengi rahatlıkla görebiliyoruz.

Elçin Sangu Saç Rengi

Elçin Türkiye’deki bakır saç rengini en güzel kullanan kadınlardan bir tanesi. Gelin hep birlikte kullandığı saç boyalarını, saç kesimlerini ve farklı tarzlarda saç rengi tonlarını hep birlikte inceleyelim.

2020 yazında kullanmaya başladığı son saç rengi Küllü Karamel kahve. Aslında bu rengi elde etmesi kuaförler için bile zor çünkü bu saç rengi tam olarak bir boya ile elde edilemiyor. Elçin Sangu saç rengi bakır tonlarında olduğundan saçlarını açık küllü kahverengiye ( 7.1 ) boyadığınızda hatta içine %25 fındık kabuğu saç boyası kattığınızda bu saç rengine yaklaşırsınız. Geriye saçlardaki turunculuklardan kurtulmak kalır onu da mor şampuan ya da turuncu azaltıcı İgora Royal Max 0.22 ile cila yaparak bu saç rengini elde edebilirsiniz.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 3
elçin sangu saç rengi ve modelleri 4
elçin sangu saç rengi ve modelleri 5

Elçin Sangu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Elçin Sangu’nun çarpışma dizindeki saç boyası formulü şu şekildedir.

%20 Loreal Çikolata altın kahve + %30 Loreal 6.41 fındık kahvesi +
% 40 Sıcak Bakır Kahve 6,45 ve özellikle son aşamada saç uçlarına %10 Loreal Altın Açık Kahve 6,32 + 9 volum oksidan.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 6
@elcinsangu
elçin sangu saç rengi ve modelleri 7

Tabi bu kadar boyayı karıştırmak istemeyebilirsiniz , O zaman buna yakın bir saç rengini açık kahverengi saçlarda Sıcak Bakır Kahve 6,45 rengine boyayarak evde elde edebilirsiniz.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 8

Bu saç rengi Elçin Sangu’nun en çok kullandığı saç renklerinden birisi.

Çarpışma dizisinde ilk bölümlerde açık kahverengi saç rengi ile gördük.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 9
elçin sangu bakır saç rengi

Bu saç rengini yine Loreal tarçın bakırı ( tarçın bakırında en iyi tonlardan ) 7.43 ile elde edebilirsiniz.

elçin sangu saç rengi ve modelleri 10

Kendisi Bir röportajında saçlarının doğal renk olduğunu belirtmiş ancak o kadar farklı tonlarda saç rengi var ki hangisinin doğal rengi olduğunu biz anlamadık açıkçası. Ancak en doğal duran renk en son resimdeki açık kahverengi duran renk.  Kiralık aşk dizisinde ise daha çok altın Karamel’e kayan Tarçın bakırı saç rengini kullanıyor.

elçin sangu saç rengi
Elçin Sangu Saç Rengi

Kiralık Aşk dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Başarılı ve güzel oyuncu Elçin Sangu’nun 2013-2016 yılları arasında yer alan farklı saç renklerini ve modellerini sizlere sunmak istedik.

Aşağıdaki saç renginde ise ateş kızılı olarak da bilinen yine bakır ve kızılın saç boyası karışımları ile elde edebileceğiniz son derece hoş bir renk.

elçin sangu kızıl saç rengi
elçin sangu saç rengi ve modelleri 11

Elçin Sangu Güzel bir İzmir kızı. Mersin Üniversitesi opera bölümü mezunu olan bu güzel oyuncu son dönemlerin en popüler dizi oyuncularının başında gelmektedir. Örneğin boyner reklamı çok ilgi görmüş

Estetik ve Makyaj

elçin sangu saç rengi ve modelleri 12

Dudaklarına botoks yaptırmadığı çok merak edilmiş (Üst dudağında botox yaptırmış),  Burnunun estetikli olup olmadığı ise yine özellikle genç kızlar ve kadın takipçileri tarafından çok sorulan bir soru olmuştur. Burnu tamamen doğal, ten rengi beyaz ve yüzünde estetik bulunmuyor.

Boyu 1.69 olan Elçin Sangu  gerçekten doğal güzelliği ile ön plana çıkan nadir oyunculardan bir tanesi. 2018 yılı itibari ile Dizi sektörünün prensesi olarak kabul edilen Elçin Sangu’nun yine çok tartışılan saç rengi konusuna gelelim.

Saç Modelleri

Yine konumuzda yer alan eski bir fotoğrafında da göreceğiniz gibi ilk okul öğrencisi iken dahi kendisi bakır saç rengine sahipmiş.

Son olarak Eçin Sangu’nun makyajsız halinin bile çok güzel olduğunu cildinin son derece duru, lekesiz, canlı ve güzel göründüğünü, sadece kirpiklerinin biraz az göründüğünü söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

Saç kesimi olarak göğsüne kadar dökülen saç uzunluğunu tercih eden Elçin saçları uzun olduğunda hafif dalgalı bazen de kıvırcık saç modellerini tercih etmekte.

elcin-sangu-5
elcin-sangu-6
elcin-sangu-7
elcin-sangu-9

Boyu 1.69 olan Elçin Sangu  gerçekten doğal güzelliği ile ön plana çıkan nadir oyunculardan bir tanesi. 2018 yılı itibari ile Dizi sektörünün prensesi olarak kabul edilen Elçin Sangu’nun yine çok tartışılan saç rengi konusuna gelelim.

elcin-sangu-11
elcin-sangu-12

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et