Tüm Saç Renkleri

Buse Varol Saç Rengi ve Modelleri

Buse Varol oyuncu olmasına rağmen şarkıcı ve Tv Sunucusu Alişan’la yaptığı evlilik ile tanındı. Doğal ve masum bir güzelliği olan Buse’nin kendi saç rengi orta kahverengi saç boyası olarak 5.0 diyebiliriz bazı boya markalarından açık kahverengi olarak geçer.

1.73 boyundaki oyuncu ince ve güzel fiziği ile dikkat çekerken saçlarının da oldukça gür ve uzun olduğunu ancak kırıklarla dolu olduğunu da söyleyebiliriz.

buse varol saç rengi ve modelleri 1

Kahverengi saçlarının üzerine karamel ışıltılar uygulayan Buse’nin beyaz bir ten ve soğuk alt tonlu cilt renginden dolayı genellikle karamel tonlara ( sıcak renkler ) boyadığını söyleyebiliriz.

buse varol saç rengi ve modelleri 2

Busenin gözleri kadar dudaklarının da çok güzel olduğunu söyleyebiliriz. Açıkçası ben Alişan’ı ilk piyasaya çıktığı günden itibaren sevmemiş biri olarak evlendiği kadını çok beğendiğimi de söylemek isterim.

buse varol saç rengi ve modelleri 3

Kaşlarının arasındaki boşluklar onu daha yaşlı ve biraz da garip gösteriyor ve açıkçası sizinde kaşlarınızda bu şekilde boşluklar varsa Kaşlarınıza E-vitamini kullanmanızı öneriyorum.

buse varol saç rengi ve modelleri 4
buse varol saç rengi ve modelleri 5
buse varol saç rengi ve modelleri 6
buse varol saç rengi ve modelleri 7
buse varol saç rengi ve modelleri 8
buse varol saç rengi ve modelleri 9
buse varol saç rengi ve modelleri 10
buse varol saç rengi ve modelleri 11
buse varol saç rengi ve modelleri 12
buse varol saç rengi ve modelleri 13
buse varol saç rengi ve modelleri 14

buse varol saç rengi ve modelleri 15

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et