implant
Tüm Saç Renkleri

Buse Biçer Saç Rengi ve Modelleri

Son derece güzel yeşil gözleri olan Buse Biçer açık buğday tenli ve sıcak cilt alt donuna sahip biraz sert ifadeli çekik uzun çenesi, elmacık kemikleri şişkin, kaşları çakık ve ince bir yüz simasına sahip. Kaşlarını bu kadar ince alması kaşlarının azlığından kaynaklanıyor ama bu soruna bir yöntem bulması ekranlarda daha hoş görünmesini sağlayabilir.

Daha çok sıcak tonlarda karamel ombre saç renklerini tercih eden Buse biçer, kahverengi’nin tonlarını da sıklıkla kullanmakta.

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak uzun en azından göğüslerine kadar düşen uzunlukta orta kesim uzunlukta saç modellerini tercih eden Buse Haber programlarına ise genellikle topuz şeklinde toplanmış saçlar ile çıkmakta.

implant

Haber Türk’te haber programlarını sınan Buse Biçer’in ekranlara yakışan bir spiker olmasına rağmen diksiyon ve Türkçe bilgisi konularında yetersiz olduğunu düşünenlerdenim.

Özellikle kahverengi saç renginin kendisine çok daha fazla yakıştığını söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et