Tüm Saç Renkleri

Buse Biçer Saç Rengi ve Modelleri

Son derece güzel yeşil gözleri olan Buse Biçer açık buğday tenli ve sıcak cilt alt donuna sahip biraz sert ifadeli çekik uzun çenesi, elmacık kemikleri şişkin, kaşları çakık ve ince bir yüz simasına sahip. Kaşlarını bu kadar ince alması kaşlarının azlığından kaynaklanıyor ama bu soruna bir yöntem bulması ekranlarda daha hoş görünmesini sağlayabilir.

buse biçer saç rengi ve modelleri 1

Daha çok sıcak tonlarda karamel ombre saç renklerini tercih eden Buse biçer, kahverengi’nin tonlarını da sıklıkla kullanmakta.

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak uzun en azından göğüslerine kadar düşen uzunlukta orta kesim uzunlukta saç modellerini tercih eden Buse Haber programlarına ise genellikle topuz şeklinde toplanmış saçlar ile çıkmakta.

buse biçer saç rengi ve modelleri 2

Haber Türk’te haber programlarını sınan Buse Biçer’in ekranlara yakışan bir spiker olmasına rağmen diksiyon ve Türkçe bilgisi konularında yetersiz olduğunu düşünenlerdenim.

buse biçer saç rengi ve modelleri 3
buse biçer saç rengi ve modelleri 4

Özellikle kahverengi saç renginin kendisine çok daha fazla yakıştığını söyleyebiliriz.

buse biçer saç rengi ve modelleri 5
buse biçer saç rengi ve modelleri 6
buse biçer saç rengi ve modelleri 7
buse biçer saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et