Tüm Saç Renkleri

Semiha Şahin Saç Rengi ve Modelleri

CNN Türk ‘de hafta sonu haberleri ve yine haber programları sunan Semiha Şahin ince fiziği ve kısa küt saçları ile oldukça dikkat çekiyor. Kendi doğal saç rengi kumral olan Semiha Şahin’in genellikle kahverengi saç tonlarını kullandığını bazen sıcak tonlarda sombre uygulayarak daha renkli ve sıcak son derce güzel saç renkleri uyguladığını söyleyebiliriz.

Ten rengi buğday olan Semra şahin’in cilt alt tonunun sıcak olduğunu görüyoruz. Bu da saç rengi uygulamalarında küllü tonların kendisine daha çok yakıştığı anlamına geliyor.

semiha şahin saç rengi ve modelleri 1

Saç Kesimi ve Modelleri

Minyon tip bir yüzü olduğu için genellikle kısa saç, küt saç kesimini tercih eden Semiha’nın zaman zaman televizyon ekranlarına dalgalı saçlarla çıktığını da söyleyebiliriz.

semiha şahin saç rengi ve modelleri 2
semiha şahin saç rengi ve modelleri 3
semiha şahin saç rengi ve modelleri 4
semiha şahin saç rengi ve modelleri 5
semiha şahin saç rengi ve modelleri 6
semiha şahin saç rengi ve modelleri 7
semiha şahin saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et