Tüm Saç Renkleri

Uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler

Aslında normal çevremizde de çok sık rastlamadığımız bir durumdur uzun boylu ve kendisinden daha kısa boylu bir erkeğin birliktelik yaşaması evlenmesi yada sevgili olması ancak çok sık rastlamasak da düşündüğümüzden daha sıktır bu tür çiftlerin birliktelikleri. Şimdi size derlediğimiz fotoğraflarda kendisinden uzun bayanlarla birlikte olan ünlü erkekler yer alıyor.

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 1

Boy farkının en şaşırtıcı örneklerinden biri bu çift olsa gerek.Sophie Dahl 1. 80 cm boyunda. Caz piyanisti sevgilisi Jamie Cullum ise sadece 1.68 cm buna rağmen oldukça güzel bir birliktelikleri var.

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 2

Tom Cruise ile Katie Holmes arasında ise hem yaş  farkı hemde boy farkı bulunmakta. Tom Cruise 1.70 cm boyunda eşi Katie Hommes’un boyu ise 1.80 cm aynı zamanda Ünlü aktör Cruise 1962 Holmes 1978 doğumlu

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 3

Şarkıcı Zeynep Casalini hem yaşça kendisinden büyük hemde kendisinden daha kısa bir erkekle evlenmesi Türk magazin basınını oldukça meşgul etmişti.

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 4

Yine en dikkat çeken örneklerden biri  F1’in patronlarından Bernie Eccleston da eski eşi Slavica arasında idi.Bernie Eccleston 1.59 cm boyunda ve 1930 doğumlu eski güzellik kreliçesi olan eşi Slavica Radic ise 1958 doğumlu ve 1.80 den daha uzun.

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 5

Rolling Stones’un solisti Mick Jagger ile eski sevgilisi L’Wren Scott arasında da hem boy hem yaş farkı vardı.1943 doğumlu Jagger’ın sevgilisi 1967 yılında doğdu. Jagger’ın boyu 1. 78 L’Wren Scott ise 1.95 boyunda.

uzun boylu kadınlar ve kısa boylu erkekler 6

Kendisinden daha genç ve uzun boylu kadınlarla evlenen Rod Stewart‘ın Son eşi Penny Lancaster dünyanın en uzun bacaklı mankenlerinden biri olan Lancaster, 1.85 boyunda. Stewart’ın boyu ise 1.75.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et