Tüm Saç Renkleri

Sırt Dekolteli Kıyafete Uygun Saç Modelleri

Davetlerde, özel günlerde ya da gündelik hayatta çoğu zaman kullanılan sırt dekolteleri, sırtın zarafetini ortaya çıkardığı gibi saçların da öne çıkmasını sağlıyor. Sırt dekolteli kıyafete uygun saç modelleri seçerken saçların sırtı baştan sona kapatmayacak tarzlarda hazırlanması gerekiyor.

sırt dekolteli kıyafete uygun saç modeli
Sırt Dekolteli Kıyafete Uygun Saç Modeli

Sırt Dekolteli Elbiselere Uygun Saç Modelleri

Topuz Modeller

sırt dekolteli kıyafete uygun saç modelleri 1

Sırt dekolteli elbiseye uygun saç modelleri içerisinde topuz tasarımlar başı çekiyor. Hangi topuz türü olursa olsun sırt dekoltesi olan kıyafetlerle uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak özel bir gün için sırt dekoltesi kullanıyorsanız ense kısmına yakın olan topuzlar seçmelisiniz.

sırt dekolteli kıyafete uygun saç modelleri 3

At Kuyruğu

sırt dekolteli kıyafete uygun saç modelleri 4

Sırt dekolteli kıyafete hangi saç modeli gider dediğinizde tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri atkuyrukları oluyor. Eğer saçlarınız çok uzunsa mümkün olduğunca yukarıdan toplanmış atkuyrukları yapabilirsiniz.

Yandan Açık Bırakılmış Saç

Sırt dekolteli kıyafetlere uygun saç modelleri denemek isteyenler için oldukça cesur ve çekici bir model olan yana doğru taranarak açık bırakılmış saç tasarımı son yılların gözdesi. Feminen bir tarzınız varsa tercih edebilirsiniz.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et