Tüm Saç Renkleri

Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Okula giderken yapılabilecek saç modellerinin hoş, biçimli ve toplu yapılması, uzun süre okulda zaman geçirilirken dağılmaması ve düzenli bir görünüm oluşturması açısından önemlidir.

İlkokula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri Nelerdir?

İlkokul için en kolay ve güzel duran saç modelleri, örgülü saç modelleridir. Çift örgülü saç modelini ya da at kuyruğu yaptığınız saçın aralarına lastikle boğumlar yaparak düzenli ve tatlı bir şekil oluşturabilirsiniz. Örgü yerine saçı tepeden ilk önce at kuyruğu yapıp, daha sonra içe doğru bir kurdele ile toplayarak balerin topuzu da yapabilirsiniz.

okula giderken yapılabilecek saç modelleri
İlkokul için saç modeli: @afrokosi_simferopol

Ortaokula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri Nelerdir?

Ortaokula giden kızlar için saçı ilk olarak çift örgü yapıp daha sonra çift örgüyü topuz şeklinde ensede birleştirerek güzel bir saç modeli yapabilirsiniz.

sac28

Kolay Toplu Saç Nasıl Yapılır?

Sadece at kuyruğu yaptığınız saçı mısır örgüsü şeklinde örerek de kolay ve toplu bir saç modeli de oluşturabilirsiniz. Saçı sürekli toplamak yerine bir kısmını açık bırakarak da sadece yarım at kuyruğu ile de düzenli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Böylece hem hızlı hem de kolaylıkla saçlara şekiller verip değişiklik yaratabilirsiniz.

karamel sarı krep saç 2012

3 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

5 yorum

benim bildiğim var ve içinde çok güzel saç modelleri mevcut. bence mutlaka göz atın…

Cevapla

Bayıldım bunlara ya çok teşekkürler

Cevapla
güler  -  11 Ocak 2015 / 22:44

yha çok güzeller varda sol taraftan 3.sü nasıl yapılıyor? 🙂

Cevapla

arkadan saçlara fiyonk yapcaksın tatlım video da nasol yapıldığı anlatılıyor.

https://www.bakimlikadin.net/2012/05/21/saca-fiyonk-nasil-yapilir/

Cevapla

Örgüler çok güzel ama siyah saçta sarı saçta durduğu kadar güzel durmuyo malesef siyah saça yakışan örgüler koysanız çokk iyi olurr

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et