Tüm Saç Renkleri

Okul için Saç Örgü Modelleri

6-12 yaş arası küçük kızlar için ( Özellikle ilk okul ve ortaokul çağındaki ) kızlarımız için arkadan örgülü saç modellerini derlemek istedim. Genelde bu yaşlarda kızlarımızın saçları uzun olur ve biz anneler ya da ablalar bu saçları örmekten çok büyük mutluluk duyarız. Ancak her zaman aynı örgü düz saç modelleri kızımız için sıkıcı olabilecektir o nedenle hem okula sınıfta kendini daha iyi hissetmesi için hem farklı bir görünüm için saç örgü modellerini değiştirebilirsiniz. Aslında sanılanın aksine pek çok saç örgü modeli vardır ki biz bu konuda sadece 15 tanaesini ele aldık. Bu saç örgülerin yapımları da basit.

Küçük kızlar için uzun Saç Örgü Modelleri
girl-hair-40
girl-hair-39 girl-hair-38 girl-hair-37
girl-hair-36 girl-hair-35
girl-hair-34 girl-hair-33 girl-hair-32 girl-hair-30 girl-hair-28 girl-hair-27
girl-hair-26

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et