Tüm Saç Renkleri

Düğümlü Saç Örgüsü Yapılışı Fotoğraf ile Anlatımı

Klasik saç örgüsünden sıkılanlar için harika bir seçenek olan düğümlü saç örgüsü, gündelik kullanımlarda sıkça tercih edilecek saç modellerinden biridir. Özellikle dışarıda arkadaşlarınızla buluşmak, ufak gezintilere çıkmak gibi aktiviteleriniz esnasında bu saçı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kuaforyusufcaglar
Saçlarıma düğüm atarak örmeyi hiç düşünmemiştim ki benim gibi saçları ince telli olanlara bir tavsiyem, denemeyin.

Düğümlü Saç Örgüsü Yapım Aşamaları

  • Düğümlü saç örgüsü yapmak için öncelikle saçlarınızın temiz olması gerekir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra eğer kıvırcıksa ve ya dalgalıysa düzleştirmelisiniz.
  • Düzleşen saçlarınızı orta tepeden başlayarak elinize bir miktar saç alın. Bu saçları ikiye ayırın ve ipe düğüm atar gibi düğüm atın.
  • Attığınız düğümü iyice sıkın ve düğümün hemen üzerine bir toka takın.
  • Düğümden kalan saçları yanlardan diğer saçlarınızla alarak aynen balık sırtı modelde olduğu gibi düğüm atarak ilerleyin. sadece düğüm atmaya devam etmeniz yeterli.
  • Ayrıca her düğüm attığınızda iyice sıkmaya ve düğüm attığınız saçın ortasında bir toka takarak düğümü sıkı tutmaya özen gösterin.

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et