Tüm Saç Renkleri

Saçlar Sıcak Su ile mi Yıkanmalı

saçlar sıcak su ile mi yıkanmalı 11. Gözenekleri açar ve iyice temizler

Sıcak su buharı sauna gibi davranır ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Açık gözenekler saç derisinin saç büyümesi için iyi nem ve doğal yağlar emmesine izin verir. Sıcak su ayrıca saçlarınızda biriken herhangi bir kir veya aşırı yağdan kurtulmanıza yardımcı olur.

2. Saçları kuru ve kıvırcık yapabilirsiniz

Sıcak su ile durulama, uçucu yağları ve nemi saçlarınızdan almanızı sağlar. Bu, kafa derinizin kurutulmasına ve kılların kıvrık ve statik olmasına neden olabilir.

Saçlarınız çabuk yağlanıyorsa Sıcak su ile yıkamayın

Ancak sıcak su ile yıkadığımız saçlar da çabuk yağlanır. Özellikle saçlarının çok hızlı yağlandığından şikayetçi iseniz saçlarınızı daha doğru bir şekilde yıkamak için hem sıcak su hem de soğuk su kullanarak yıkamanız daha idealdir.

Saçlarınızın doğru bir şekilde nasıl yıkanması gerektiği ile ilgili bu konuda detaylıca bilgi verdik.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et