Tüm Saç Renkleri

Seren Serengil Saç Rengi ve Modelleri

Seren Serengil en son saç rengi olan Bebek Sarısı / Platin sarı saç rengi ile kendi tarzını bulmuş görünüyor. Son yıllarda oldukça zayıflayan Seren son hali ile tıpkı estetikli barbi bebekler gibi görünüyor. Bunda bence zayıflamasının yanında makyaj stilini değiştirmesi ve en önemlisi de saç renginde kendi rengini bulması önemli bir etken gibi.

2019’da Saç Rengi

seren serengil saç rengi ve modelleri 1
seren serengil saç rengi ve modelleri 2
seren serengil saç rengi ve modelleri 3
seren serengil saç rengi ve modelleri 4
seren serengil saç rengi ve modelleri 5

Daha önce Bana Yasak, Ayrıldık gibi albümlerle çıkış yakalayan ünlü Seren Serengil günümüzde magazin programlarında sunuculuk ve yorumculuk yapıyor.

Şimdiye kadar birçok saç rengini kullanan Seren Serengil’in bizzat kendi koyduğu ismiyle modası asla geçmeyen kumralın en güzel tonlarından “Fındıkkıran Saç Rengi” yani saçınızda yoğun kahve rengi tonları ve sarı tonları kullanabilirsiniz. Duymayan Kalmasın programındaki saç modeli ve renkleriyle bu yılın en güzelleri arasında gösterilen Seren Serengil. Tercih ettiği saç kesim modelleri ve Seren Serengil Saç Rengi Modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Daha Önceki Saç Renkleri

seren serengil saç rengi ve modelleri 6
seren serengil saç rengi ve modelleri 7
seren serengil saç rengi ve modelleri 8
seren serengil saç rengi ve modelleri 9
seren serengil saç rengi ve modelleri 10

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et