Tüm Saç Renkleri

Damla Can Saç Rengi ve Modelleri

Damla Can Survivor yarışması ile ünlenen sonrasında da sempatik tavırları, kaliteli duruşu, güzel vücudu, yarışmalarda gösterdiği başarısı ve tabii ki güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İleride televizyon programlarında ya da dizilerde dahi görebileceğimizi düşünüyorum.

Doğal saç rengi kahverengi olan Damla Can’nın genellikle saç diplerini saçlarının ortasına kadar kalan kısmı doğal saç renginde, saç uçlarını ise dore karamel tonlarında ombre saç renkleri uygulanmaktadır.

damla can saç rengi ve modelleri 1

Ten rengi açık buğday olan ve cilt alt tonu notr olan Damla Can’ın saç rengi olarak genellikle karamel tonlarında ombre renk tonu seçtiğini ve göğüslerine kadar düşen uzun ve düz saçları kullanmayı seçtiğini söyleyebiliriz.

damla can saç rengi ve modelleri 2
damla can saç rengi ve modelleri 3
damla can saç rengi ve modelleri 4
damla can saç rengi ve modelleri 5
damla can saç rengi ve modelleri 6
damla can saç rengi ve modelleri 7
damla can saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et