Tüm Saç Renkleri

Seray Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Seray Kaya 29 yaşında ve 1991 doğumlu olan Kadın ( dizisinde Şirin karakteri ) ve Gülümse yeter adlı Televizyon dizilerinde ilk defa gördüğümüz farklı bir tarzı ve güzelliği olan bir kadın oyuncu. Son derece estetik bir fiziğe sahip. Eski mesleğinin makyözlük olduğunu sonrasında cast ajansları ile birlikte televizyonda yer almaya başladığını belirtelim..

Seray Kaya’nın 1.65 boyunda olduğu ve 56 kilo. Minyon sayılabilecek Seray ten ve saç rengi ile gerçekten çok hoş bir kadın.

Uzun ve zarif bacakları, ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Seray’ın Kıvırcık saçları oldukça dikkat çekici olmasına rağmen düz ve uzun saçları ile çok daha güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

seray kaya saç rengi ve modelleri 1

Ten rengi Açık buğday olan Seray’ın cilt alt tonu ise soğuk. Bu nedenle genellikle karamel tonlarında sıcak saç renklerini tercih etmekte. Kalın kaşları, sıcak tonlardaki makyajı ve karamel kahve, fındık kabuğu gibi daha sıcak kahverengi tonlarını tercih ettiğini söyleyebilirim.

[minima-related r=”0″ id=”255480″ target=”0″]

Kahverengi saç renginin kendisine çok yakıştığını kesinlikle söyleyebiliriz. Doğal saç rengi de kahverengi olan Seray daha dikkat çekici olan ve cilt tonuna çok yakışan daha sıcak kahve tonlarını tercih etmekte bu saç renklerinden birisi de sıcak çikolata kahverengi.

Not: Aşağıdaki saç rengini Loreal excellence creme serisi 6.41 saç boyarı ile birlikte +
Sıcak Bakır Kahve 6,45 %60 / %40 oranında karıştırarak elde edebilirsiniz.

seray kaya saç rengi ve modelleri 2

[minima-related r=”0″ id=”99303″ target=”1″]

seray kaya saç rengi ve modelleri 3
seray kaya saç rengi ve modelleri 4
seray kaya saç rengi ve modelleri 5
seray kaya saç rengi ve modelleri 6
seray kaya saç rengi ve modelleri 7
seray kaya saç rengi ve modelleri 8

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et