Tüm Saç Renkleri

Eylül Su Sapan Saç Rengi ve Modelleri

1993 Doğumlu Eylül Su Sapan bir kaç film ve dizide oynayan genç bir oyuncu ki şu anda 25 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. Eylül’ün farklı bir yüz simetriği olduğunu belirtmek isterim öncelikle. yüzün ince ve sivri burnu biraz büyük ve kalkık, dudakları büyük ve dolgunca, kaşları seyrek ama hoş bir çekikliği var, dişleri de son derece güzel.

Eylül Su Sapan’nın ten rengi beyaz cilt alt tonu ise notr yani hem sıcak tonlar hem soğuk saç renklerinin kendisine yakıştığını söyleyebilirim. Son derece doğal bir yüzü olduğu için bu ona daha güzel bir ifade veriyor bunu da söyleyebiliriz.

eylül su sapan saç rengi ve modelleri 1

Kendi doğal saç rengi kumral olan Eylül Su Sapan’nın küllü kahverengi gibi kumral tonların kendisine yakıştığını söyleyebilirim. Saç rengini zaman zaman değiştiren Eylül Sus bazen bakır kahve saç renklerini tercih etmekte.

eylül su sapan saç rengi ve modelleri 2

Saç kesimi ve modellerinde genellikle küt saç kesimini tercih eden Eylül’ün kısa saç modeli tercih etmesinde yüz hatlarını ön plana çıkarma isteği de etkili olabilir. Doğal olarak dalgalı bir saça sahip olan Eylül’ün dağınık ve kısa saç kesim modelinin kendisine çok yakıştığını söyleyebilirim.

eylül su sapan saç rengi ve modelleri 3
eylül su sapan saç rengi ve modelleri 4
eylül su sapan saç rengi ve modelleri 5
eylül su sapan saç rengi ve modelleri 6
eylül su sapan saç rengi ve modelleri 7
eylül su sapan saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et