Tüm Saç Renkleri

Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri

1978 doğumlu kürt kökenli son derece iki kız kardeşten biri olan Ruken Demirer ( bir diğeri için Rojda demirer ) yine Türkiyenin en güzel kadınlarından. Dizi ve film’ler de oyuncu olarak gördüğümüz Ruken Demirer kız kardeşi kadar fazla proje’de olmasa da tanınan ünlü kadınlardan birisi.

Buğday tenli, soğul cilt alt tonuna sahip Ruken ‘de Rojda demirer gibi genellikle sıcak tonlarda ombre saçlarına ışıltı kullanmayı seven kadınlardan.

ruken demirer saç rengi ve modelleri 2

Omuzlarına kadar uzunan karamel kahve tonlardaki saç rengi ile hem sıcak ve ışıltılı hem de son derece güzel göründüğünü belirtmek gerekir.

Karamel kahve tonları özellikle Ruken gibi buğday tenli ve soğuk cilt alt tonu olan kadınlara çok yakışmaktadır. Aşağıda karamel kahve saç renkleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

ruken demirer saç rengi
ruken demirer saç rengi ve modelleri 3
ruken demirer saç rengi ve modelleri 4
ruken demirer saç rengi ve modelleri 5
ruken demirer saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et