Tüm Saç Renkleri

Sedef Avcı Saç Rengi ve Modelleri

Sedef Avcı doğal güzelliği ile ön plana çıkan bir kadın. Saçları da çoğu zaman doğal kendi saç renginde. Kendi doğal saç rengi orta kahverengi diyebileceğimiz 5.0 saç boyası numarası ile elde edebileceğiniz doğal bir kahverengi

sedef avcı saç rengi ve modelleri 1

Bu saç renginde aşağıda görebileceğiniz gibi Neva Color’un 6 numaralı koyu kumral saç boyası ile elde edebilirsiniz.

sedef avcı saç rengi ve modelleri 2

Burada ise güneşin de etkisiyle daha da açılmış krepe balyaj kahverengi saç üzerine ışıltılı altın sarısı saç rengini görüyorsunuz. genelde yaz aylarında kadınlar bu renkleri kullanmayı sever.

sedef avcı saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Saçlarını uzatmayı Seven Sedef Avcı 2019 yılında beline kadar uzamış uçlarda saç tonu doğal görünen hafif ışıltılı kahverengi saçları ile karşımıza çıkıyor.

sedef avcı saç rengi ve modelleri 4
sedef avcı saç rengi ve modelleri 5
Saçların elektriklenmekten kabarmış dikelmiş görünmesi doğal ama çokta keyifli olmayan bir saç modeline evrilmesine neden olmuş. Açıkçası fazla özentisiz buldum.

Sedef Avcı 2009-2010 yıllarında Tv dizilerinde başarılı performansı ile büyük bir hayran kitlesi bulunmakta şu anda Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Son yıllarda dizilerde ve sinema filmlerinde de oynamadığını biliyoruz. 2019 yılında daha çok moda çekimlerinde yer alıyor. Kocası ve çocuğu ile birlikte daha sakin bir hayat geçirdiğini biliyoruz. Moda dergilerinde de sıklıkla kendisi ile karşılaşıyoruz.

Son güncelleme: 15.03.2019

sedef avcı saç rengi ve modelleri 6
Kıvan Kasabalı gerçekten çok yakışıklı bir adam. Eşi Sedef Avcı ve çocukları ile

Sedef Avcı‘yı Ezel dizisinde severek izliyorum.Dizide Bahar karakterini canlandıran Sedef Avcı şirinliğiyle rolüne cuk diye oturmuş diye düşünüyorum.Çok tatlı,duru bir güzelliği var.İlk olarak Menekşe ile Halil’de gördüm kendisini.Sonradan öğrendim ki meğerse 97 yılında Elite Model Look 1.si olmuş.Bu arada Yaprak Dökümü’nün Cem’i Kıvanç Kasabalı ile de evliymişler.Çok yakıştırıyorum,bence ünlüler dünyasının örnek çiftlerindenler.

Ezel dizisinden,5 Şubat’ta gösterime girecek olan Romantik Komedi filminden ve diğer fotoğraflarından bir kolaj hazırladım.Yorumlarınızı eksik etmeyin,siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum 🙂

Sedef Avcı’nın 1997 yılındaki Elite Model Look yarışmasından da fotoğrafını buldum 🙂

sedef avcı saç rengi ve modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et