Tüm Saç Renkleri

Öykü Gürman Saç Rengi ve Modelleri

Öykü Gürman 11 yıl önce 2008 yılında “Evlerinin önü boyalı direk” Şarkısı ile Youtube’de fenomen olan çok güzel bir şarkıcı. Sonrasında kendi albümünü yapmış ve 2019 yılında Sen Anlat karadeniz’de Asiye karakteri ile popülerliğini arttırmıştır. İnstagram hesabında 2 milyon takipçisi bulunan Öykü’nün gerçekten çok güzel bir sesi vardır. Ayrıca son derece sempatik ve sesini kullanmayı çok iyi bilen bir şarkıcıdır. Karadeniz şivesi ile de oyunculukta başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Öykü Gürman’nın Saç Rengi

Doğal saç rengi soğuk siyah ( 2.0 ) olan Öykü genellikle daha sıcak tonlar için saçlarını Garnier 4.34 gibi çikolata kahverengi saç rengine boyuyor. Zaten koyu saç tonu olan bu saç rengine çikolata kahverengi saç boyası ile boyadığımız zaman daha derin ve sıcak bu güzel saç tonunu elde edebiliriz.

öykü gürman saç rengi ve modelleri 1

Ayrıca bu saç rengini Loreal 3.23 Bitter Çikolata ile de elde edebilirsiniz.

öykü gürman saç rengi ve modelleri 2

Saç Modelleri

Saç modellerinde ise Öykü’nün fazla özentisiz olduğunu düşünüyorum. Her zaman uzun saçlar ile karşımıza çıkan güzel şarkıcı ve oyuncu makyaj yapmadığı doğal halinde üstelik göz altı torbalarını da göz önüne aldığımızda oldukça yaşlı görünüyor.

öykü gürman saç rengi ve modelleri 3
öykü gürman saç rengi ve modelleri 4
öykü gürman saç rengi ve modelleri 5
öykü gürman saç rengi ve modelleri 6
öykü gürman saç rengi ve modelleri 7
öykü gürman saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et