Tüm Saç Renkleri

Banu Parlak Saç Rengi ve Modelleri

İnstagram fotoğrafları ile meşhur olan ve o gereksiz dudak büzme hareketi ile oldukça itici bir hale gelen ancak sonrasında çıkardığı albüm ve şarkılarla youtube’de 150 milyon izlenen klipler çeken bir hatun kişi Banu Parlak.

Açıkçası çok aman aman saçları olmasa da yüz hatları, ten rengi benzeyen kadınlar için uyguladığı saç rengi örnek alınabilir.

banu parlak saç rengi ve modelleri 1

Banu Parlak Esmer tenli ve Alt tonu sıcak o nedenle karamel saç yerine küllü saç tonları ona daha çok yakışıyor, saç uçlarında gördüğünüz karamel saç rengi’nin ışıltı katıp ombre olması istenmiş ama kesinlikle yakışmamış.

banu parlak saç rengi ve modelleri 2

Saç Modelleri ve Kesimi

Nispeten aşağıdaki saç rengi geçişleri en güzel uyguladığı saç rengi uygulaması olmuş Doğal saçlarında bırakıp saç uçlarını da sombre uygulaması ile çok az 2 ton kadar açmış.

Saç kesimi olarak uzun göğüslerine kadar uzanan saç kesimlerini tercih eden Banu parlak genellikle salınık bıraktığı saçları doğal haliyle kullanıyor. Ancak aşağıdaki yandan tek örgülü saç modelinin kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

banu parlak saç rengi ve modelleri 3
banu parlak saç rengi ve modelleri 4
banu parlak saç rengi ve modelleri 5
banu parlak saç rengi ve modelleri 6

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et