Tüm Saç Renkleri

Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri

Son derece karakteristik bir yüzü olan Selen Seyven yüksek göz kapakları düşük ve çekik gözleri, yokmuş gibi duran kaşları, yuvarlak yüz hattı burnu ile karakteristik bir yüz. Bu yüz hatları ile de son derece minyon ve küçük gösteren Selen 1986 doğumlu 33 yaşında güzel bir kadındır.

Yüzü küçük ve yuvarlak olduğu için kısa ve küt saç kesimlierinin daha çok yakıştığı Selen Seyven kahverengi saç rengi tonlarını kullanmayı tercih etmektedir.

selen seyven saç rengi

Fındık kabuğu saç rengini kullanmayı son derece seven Selen yüz tipine uygun olarak kahküllü kısa ve küt saç kesim modelleri kullanmayı tercih etmekte. Son derece güzel bir fiziği olan Selen açık buğday tenli ve notr bir cilt alt tonu var.

selen seyven saç rengi ve modelleri 3
selen seyven saç rengi ve modelleri 4
selen seyven saç rengi ve modelleri 5
selen seyven saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et