Tüm Saç Renkleri

Saç Rengi Değiştirme Mobil Uygulama İncelemeleri

14 yıldır evde saç boyama ile ilgili sizlere bakımlı kadın da tavsiyeler vermeye çalışıyoruz. Saç rengi değiştirme uygulaması ile ilgili bir rehber hazırlayarak mobil telefonlarda kendi fotoğrafınızı kullanarak hangi saç renginin size daha çok yakışacağını, saçınıza ombre yaparsanız nasıl görüneceği, röfle yada balyaj işlemleri sonucunda saçlarınız nasıl görüneceği, ten renginize bağlı olarak da hangi saç rengini kullanmanız yararlı olur bunlar ile ilgili fikir elde edebileceğiniz mobil ( Android ) uygulamalarını araştırıp listelemeye çalışacağım.

evde saç rengi değiştirme deneyimlerim 1

Evde Saç Rengi Değiştirme Deneyimlerim

Önemli: Evde saçlarınızı boyarken yararlanabileceğiniz Evde Saç Rengi Değiştirme Deneyimlerimi ilgili linkte paylaştım.. Eğer mülemmel saç rengi değişimleri istiyorsanız okumanızı tavsiye edeceğim.

saç rengi değiştirme uygulaması

Saç Rengi Değiştirme Uygulaması Mükemmel Sonuç Vermiyor

Sevgili hanımlar eğer yaşınız 6 ile 16 arasında değilse bu uygulamanın free olanlarından ( ücretsiz olanlarından ) memnun kalmayacağınızı garanti edebilirim. Oyun gibi tasarlanmış ve tamamen yetersiz olan bu uygulamalar bildiğiniz peruk fotoğraflarını kafanıza geçiriyor. Hem yapay bir görüntü hem de yanlış fikir almanıza neden oluyor.

Bana sadece kalıp peruk saç renkleri yeterli derseniz bir kaç basit ve oyun içeriği gibi hazırlanmış 6-17 yaş arası kızlar için daha uygun olan uygulama ismi verebilirim.

Saç ve Göz Rengi Değiştirici Yayıncı —– AjWorld Uygulama Linki Benim puanım 10 üzerinden 2

Fabby Look — Saç Rengi Değiştirici —- PEGI 3 Uygulama Linki

Benim puanım 10 üzerinden 3

saç rengi değiştirme mobil uygulama i̇ncelemeleri 2

17 – 50 Yaş Arası Kadınlar İçin Profesyonel Saç Değiştirme Uygulaması

Peruk ya da yapay saç olmadan kendi saçınızı değiştiren uygulamalar daha gerçekçi ve doğru sonuçlar verebiliyor. Böylece saç rengi değiştirirken hangi saç tonunu seçeceğinize doğru kararlara vererek evde boyama işlemi yapabilirsiniz.

Saç Boyama – Yeniden Renklendirme Saç rengi PEGI 3 Uygulama Linki

Benim Değerlendirme 10 Üzerinden 6

saç rengi değiştirme mobil uygulama i̇ncelemeleri 3

Hair Color ModiFace PEGI 3 Uygulama Linki

Benim Değerlendirmem 10 üzerinden 3

saç rengi değiştirme mobil uygulama i̇ncelemeleri 4

Son olarak bu uygulamalardan farklı olarak fotoğraf üzerine değil video üzerinde değişim uygulayan yani kamera’da sizi değiştiren son derece profesyonel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.

YouCam Makeup-Magic Selfie Cam & Virtual Makeovers Uygulama Linki

Uygulamaya Puanım 10 üzerinden 8

saç rengi değiştirme mobil uygulama i̇ncelemeleri 5

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et