implant
Tüm Saç Renkleri

Belfu Benian Saç Rengi

Belfu saç uçlarında açılmış dore renkler ve sütlü açık kahverengi saç rengi ile doğal saç rengi ile karşımıza çıkıyor. 1995 doğumlu olan Belfu’nun saçlarını hiç boyatmadığını göğüslerinin altına kadar inen uzun dalgalı saç kesimini tercih ettiğini görüyoruz. Bu saç rengini kahverengi saçlarınız üzerinden Loreal 7.13 Buzlu Sütlü Kahve saç boyasını kullanarak elde edebilirsiniz.

Mimar Sinan’da Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra televizyondaki ilk çalışmasını Sen Anlat Karadeniz ile yapan Belfu uzun ve geniş bir çene yapısona sahip. Yine yüksek ve uzun bir burnu olan Belfu’nun iri ve Turkuaz Mavisi gözlerinin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Loreal 7.13 buzlu Sütlü Kahve saç boyası kahverengi saçlarda doğal bir ışıltı sağlayacaktır.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et