Tüm Saç Renkleri

Farah Zeynep Abdullah Saç Rengi ve Modelleri

Kaşlarının çok zayıf olması ve yüz hatlarının farklılığı nedeni ile oldukça karakteristik bir tarzı olan Farah’ın ten rengi beyaz olmasına karşın cilt tonun da soğuk olması nedeni ile zaman zaman tercih ettiği küllü saç renklerinin zaten soluk görünen ten rengi nedeni ile daha canlı ve sıcak saç renklerini tercih etmesi gerekiyor. Örneğin hiç denememesine rağmen irlanda kızılı , çilek sarısı gibi saç renkleri kendisine çok yakışacaktır.

2019 Saç rengi ve Stili

Farah son zamanlarda küt kesim saçları ve Loreal’in 8.1 Küllü asrı saç rengini kullanmaktadır.

farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 1

Yukarıdaki fotoğraf ise dana çok 10.0 açı sarı saç rengi gibi görünmekte ama ışık nedeniyle mi bu kadar açık sarı bilemedim. Zira aşağıdaki aynı kesimdeki saç rengi daha dore tonlarında.

farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 2
farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 3
farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 4

Farah Zeynep Abdullah Beyaz teni, sarı saçları ile farklı bir tarzı yansıtıyor. 1989 doğumlu oyuncu genellikle açık küllü sarı saç rengini altın sarısı saç rengini , karamel tonlarını tercih ediyor. Altın sarısı saç renginin son dere yakıştığını belirtelim. Ayrıca Kıvırcık hali Julia Roberts’e benzemiyor mu? Bence inanılmaz bir benzerlik var. Farah saç renkleri ve modellerini değiştirince farklı bir kadın oluyor gibi. 

farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 5
farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 6

Bence kendisine en çok yakışan saç rengi aşağıda. Dipler kahverengi ve kendi saç rengine çok yakın saç uçlarında ise ombre ile karamel ışıltılar ve renk geçişleri var.

farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 7
farah_0_0_size918x612
farah_zeynep

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aylin karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın saç rengi bu dizi’de çok sevilmişti.

Farah Zeynep Abdullah, dün gece dizinin Soner’i Mete Horozoğlu’nun düğününde görüntülenmiş. Gördüğünüz gibi saçlarını küt kestirip sarıya boyatmış. eski saçlarının daha güzel olduğunu söyleyebiliriz.

 Farah ayrıca genellikle 8.1 küllü sarı saç rengini kullanıyor.

farah_zeynep1

Bu saç rengini Loreal’in Excellence creme serisinin 8.1 saç boyası ile elde edebilirsiniz.

farah zeynep abdullah saç rengi ve modelleri 8
farah_zeynep2
farah_zeynep3
farah-zeynep-
farahzeynep-abdullah
farah-zeynep-abdullah-12026

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et