Tüm Saç Renkleri

Sıla Saç Rengi ve Modelleri

Beyaz tenli ve cilt alt tonu soğuk olan Sıla yıllar boyunda farklı pek çok saç kesimini ( uzun – kısa – küt – punk ) ve saç renklerini tercih etti. 2019’da daha doğal gibi görünen altın tonlarında dore sarı saç renkleri ile daha çok karşılaştığımız sılanın makyajsız hali ile de gündem olmayı başardığını görebiliyoruz.

İşte 2019’da Sıla saç renkleri ve Modelleri

Bu özel fotoğrafta bakır kahve alt tonlarında karamel ve kahve köpüğü ışıltılarla saçını renklendiren Sıla’ın bu saçlarının da çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

sıla saç rengi ve modelleri 1
sıla saç rengi ve modelleri 2
sıla saç rengi ve modelleri 3

Sıla Gençoğlu Saç Stili

Önce Sılayı Tanıyalım;

Lise yıllarında müzik eğitimi, Bilgi Üniversitesinde caz eğitimi aldı. Sıla Gencoğlu, uzun yıllar Kenan Doğulu’nun vokalliğini yapmıştır. Etkileyici bir ses olmanın dışında söz yazarı ve bestecidir. Sıla, çıkardığı albümler ve şarkılar pop listelerinde üst sıralarda yer almaktadır. Son yıllara damga vuran, müzik piyasasında kendine sağlam yer edinmiş sanatçılardandır.

Sürekli saç rengini değiştiren Sıla doğal güzelliği ile birçok kişinin yakından takip ettiği isim. Sesi ve müziği ile farklı bir tarzı olan güzel sanatçı saçlarının stili ve rengi ile de merak konusu olmaktadır. Güçlü sesi kadar fiziği, güzelliği ve hacimli saçları ile de hayranlarının beğenisini kazanan Sıla’nın saç modelleri ve kullandığı saç renklerine yakından bakmaya ne dersiniz?

sıla saç rengi ve modelleri 4

Saç Kesimi ve Modelleri

Bugüne kadar bir çok değişik saç modelini kullanıp, fark yaratmayı başarmıştır Sıla.

Sılanın Yüz Hatları : köşeli, keskin çekici yüz hatlarına sahip olan güzel şarkıcı saç modeli olarak genellikle dalgalı veya kırık fön tercih ediyor. Herkesin cesaret edemeyeceği abartılı saç stilleri kullanmayı seviyor. Sıla dönem dönem kısa saç kesimlerini düz ya da dalgalı modeller ile kullanıp, güzelliğine güzellik katmıştır. Günlük hayatında saçlarını doğal dalgalarıyla birlikte serbest bırakarak kullanmayı tercih eden güzel şarkıcı sahnede çok şık topuzlarla karşımıza çıkıyor.

sıla saç rengi ve modelleri 5
sıla saç rengi ve modelleri 6
sıla saç rengi ve modelleri 7
sıla saç rengi ve modelleri 8
sıla saç rengi ve modelleri 9

Sıla Saç Renkleri Sürekli saç rengini değiştiren Sıla saçlarıyla oynamayı çok seviyor. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Sıla hemen hemen her saç rengi ile karşımıza çıkmıştır. Ten rengi sayesinde bir çok saç renginin yakıştığı Sıla, genel olarak açık kestane, kızıl kestane ve sarı gibi renklerin hepsini saçında uyguladığı görülmüştür.

sıla saç rengi ve modelleri 10
sıla saç rengi ve modelleri 11
sıla saç rengi ve modelleri 12

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] ünlüler arasında da sıklıkla kullanılan bu saç rengine örnek olarak Yonca Lodi , Sıla , Feride Çetin , Sultan Arınır, Ece Uslu gibi ünlülerin saç renkleri […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et