Tüm Saç Renkleri

Selen Görgüzel Alkan Saç Rengi ve Modelleri

İlknaz Bektaş‘ın annesi Hamdi Alkan’ın da eşi olan Selen Görgüzel Alkan hem şarkıcı hem oyuncu hem de sosyatik güzellerden bir kadın. 41 yaşında olmasına rağmen ( 9 Şubat 1979 doğumlu ) hem fiziksel olarak diri hem de cildi ve güzelliği ile son derece genç ve güzel görünen Selen Görgüzel’in giyim tarzı, saçları ve stili hakkında bu konuda biraz bilgiler verelim.

Balık eti diyebileceğimiz Selen 1.71 boylarında ve 65 kilodur. Buğday ten rengine sahip olan Selen Görgüzel’in cilt alt tonu ise notr.

Sıcak tonlarda saç renklerini kullanmayı seven Selen genellikle çikolata kahverengi saçlarının üzerine ışıltı dediğimiz saç uygulamasını ve zaman zamanda sombre saç rengi geçişini uygulamayı sevmektedir.

selen görgüzel alkan saç rengi ve modelleri 3

Aşağıdaki gibi doğal görünümlü saçlarınızın saç uçlarına ışıltı atmak için uygulama yöntemlerini bu konumuzda bulabilrisiniz.

selen görgüzel alkan saç rengi ve modelleri 4
selen görgüzel alkan saç rengi ve modelleri 5
selen görgüzel alkan saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et