Tüm Saç Renkleri

Begüm Kütük Yaşaroğlu Saç Rengi ve Modelleri

Begüm Kütük Yaşaroğlu İzmir’li olup 1980 doğumludur. Doğal saç rengi açık kahverengi olup genellikle Karamel, Altın sarısı, ombre sarı gibi farklı saç renklerini tercih etmektedir. Ten rengi beyaz olan Begüm’ün cilt alt tonu ise Notrdür. Bu nedenle hem küllü kumral gibi soğuk tonlar hem de karamel gibi sıcak saç renkler kendisine yakışmaktadır.

begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 1

Amerika’da en çok kullanılan saç diplerinde doğal saç renkli röfle modeli. Belki de Begüm’e en çok yakışan saç renginin bu olduğunu söyleyebiliriz.

begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 2

40 yaşında olan begüm’e sütlü çikolata saç renginin açıkçası çok da yakışmadığını söyleyebiliriz. Ten renginden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 3
begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 4
begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 5
begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 6
begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 7
begüm kütük yaşaroğlu saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et