Tüm Saç Renkleri

Pastel Pembe Saç Rengi Ve Boyaları

Pastel pembe saç rengi özellikle 18-25 yaş arası tüm dünyada genç kızlar için trend olmuş bir saç rengidir. Son derece soft / yumuşak sizi daha parlak, yüzünüzü daha net ortaya çıkaracak çok güzel bir saç rengi tonudur.

Pembe saç rengi tern ten rengine uyumludur. instagram’dan aldığımız Fotoğraflarda göreceğiniz üzere esmer tenli bayanlara da çok yakışmakta. Ancak özellikle beyaz ten rengine sahip genç kızlar ve soğuk cilt alt tonuna sahip kadınlar kullanmakta. Bunun nedeni pembe daha sıcak bir saç rengi olduğu için ten rengini notrlemek. Böylece daha doğru bir renk uygumu sağlayabilirsiniz.

pastel pembe saç rengi ve boyaları 1

Tabii ki pastel saç rengi kullandığınızda makyajınızı da pastel tonlarında makyaj yapmak daha doğru bir seçim olacaktır. Bununla birlikte pembe iddialı bir renk olduğu için kıyafet seçimi ve kombinleriniz de saç renginize uygun olarak yapmanız gerekebilir.

pastel pembe saç rengi ve boyaları 2

Pastel Pembe Saç Boyaları

Pastel tonlarında pembe saç boyalarını Türkiye’de de satışı bulunan directions ve manic panic saç boyalarından elde edebilirsiniz. Her içi markanın da direk olarak pastel pembe saç boyaları mevcuttur.

pastel pembe saç rengi ve boyaları 3
pastel pembe saç rengi ve boyaları 4
pastel pembe saç rengi ve boyaları 5
pastel pembe saç rengi ve boyaları 6
pastel pembe saç rengi ve boyaları 7
pastel pembe saç rengi ve boyaları 8
pastel pembe saç rengi ve boyaları 9
pastel pembe saç rengi ve boyaları 10
pastel pembe saç rengi ve boyaları 11

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et