Tüm Saç Renkleri

Aleyna Tilki Saç Rengi ve Modelleri

Aleyna Tilki’nin doğal saç rengi 4 yaş 8 yaş ve 10 yaş fotoğraflarında da göreceğiniz gibi koyu sarı olmakla birlikte şu anda kullandığı bebek sarısı saç rengi ne kaşlarında ne de saçlarında doğal bir saç rengi değil. Kaşları çok seyrek ve zaman zaman onu da boyattığı için oldukça Soluk görünen Alyena’nın Beyaz alt pembe ten rengini bilerek tercih ettiğini de söyleyebiliriz.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 1
aleyna tilki saç rengi ve modelleri 2
aleyna tilki saç rengi ve modelleri 3

Aleyna’nın bu dudağını büzen, kaşlarını çattığı kendisinin de instagram hesabından sıklıkla dile getirdiği bu soğuk adeta suratsız haline çok küçük yaşlarda dahi sahip olduğunu görüyoruz.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 4

Oldukça açık bir sarı saç rengini tercih eden Aleynanın saç rengi- saç boyası numarası Loreal’in Çok çok Açık Sarı Dore No. 02 numaralı saç boyası ile evde elde edilebilir.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 5

Aşağıda açık çok açık küllü sarı saç rengini görmekteyiz. Kaşları seyrek ve siyah olduğundan yüzü hem soluk hem de pek güzel çıkmamış.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 6
aleyna tilki saç rengi ve modelleri 7

Bebek sarısı buz kristali platin sarı saç renklerine yakın son derece açık bu saç rengi kendisine farklı bir tarz yaratıyor gibi. Kendisi ile özdeşen fındık burun ise bu fotoğrafta oldukça hoş bir görüntü katmış.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 8
aleyna tilki saç rengi ve modelleri 9

Saç Kesim ve Modelleri

Aleyna’nın saçları ince telli, sık sık küçük yaşlardan beri de saçlarını çok açık renklere boyattığı için de dolayısı ile çok sağlıklı ve gür değil. Saç kesimi olarak genellikle uzun ama göğüslerine kadar dökülen saç kesimlerini tercih eden Aleyna her aman düz ve salınık saçlar ile dolaşmayı tercih ediyor.

aleyna tilki saç rengi ve modelleri 10
aleyna tilki saç rengi ve modelleri 11

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et