Tüm Saç Renkleri

Seda Öğretir Saç Rengi ve Modelleri

Haber spikeri ve Tv Program sunucusu olan ve meslektaşı Cem Öğretir ile evli olan Seda Öğretir genellikle sarı küt saçları ile televizyon ekranlarına çıkmayı tercih ediyor.

Doğal saç rengi Kahverengi olan Seda’nın ten rengi beyaz ve cilt alt tonunun sıcak tonlarda olduğunu söyleyebiliriz. Gür ve kalın kaşları da bulunan Seda’nın son derece güzel dişleri ve yüz yapısı olduğunu da hatırlatmak isterim.

seda öğretir saç rengi ve modelleri 1

Genellikle sarı tonlarında saç rengini tercih eden Seda Loreal‘in 10 ve 9 numaralı saç renklerini kullanmayı tercih ediyor. Saç diplerini de sürekli boyayan Seda’nın bu tarz sarı saçlarda dip boyasını yapmak için yapmanız gerekenleri anlattığımız konuyu okumasını tavsiye etmekteyim.

seda öğretir saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Genellikle lüt saç kesimlerini tercih eden Seda ince telli ama yoğun saçlara sahip. Küt saç kesimini tercih etmesinde sanıyorum ki ilerleyen yaşı da önemli neden.

seda öğretir saç rengi ve modelleri 3
seda öğretir saç rengi ve modelleri 4
seda öğretir saç rengi ve modelleri 5
seda öğretir saç rengi ve modelleri 6
seda öğretir saç rengi ve modelleri 7
seda öğretir saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et