Tüm Saç Renkleri

Xeragel Krem Kullanıcı Yorumları

Xeragel Krem‘in en önemli avantajarından birisi Kremi sürdüğümüz yere kuruduktan sonra kozmetik ürünlerinin uygulanabiliyor olmasıdır. Özellikle kadınlar yüzlerinde, Boyunlarından, kollarında yani daha dikkat çekici ve görünen kısımlarında bu kremi kullandıklarında (el, kol, yüz, boyun, dirsek, bacak ve ayaklarda) kremin üzerine kapatıcı, fondoten, ruj gibi farklı kozmatik ürünleri de kullanılabilmektedir.

Dikkat edilen en önemli husus Xeragel Krem’in açık yaralara kullanılmaması olacaktır. Xeragel Krem ayrıca Göz, ağız ve burun deliklerine de temas ettirilmemeldir. Kremi uygulamadan önce bölgeyi iyi bir şekilde dezenfekte etmek temizlemek önemlidir.

xeragel krem kullanıcı yorumları 1

Fiyatı

Her eczanede bulunmayan Xeragel Krem ‘ı eczanenize söyleyip getirtebilirsiniz. Şayet bulunduğunuz ilde yoksa inter sitelerinden alabilirsiniz. Fiyatı internette 159 ile 129 tl arasında değişmektedir.

xeragel krem kullanıcı yorumları 2

Muadili

Muadili olarak contractubex Kremi kullanabilirsiniz. Yine contractubex krem ‘de 120 gr 138 tl’den satılmaktadır.

Tam olarak Muadili olmasa’da bepanthol anti-scar jel ‘de  kızarık ve kabarık yara izi oluşumunu engelleme’de etkili olabilir.

xeragel krem kullanıcı yorumları 3

Nasıl Kullanılır?

Xeragel krem sürülmeden önce ılık su yardımıyla cildinizi temizleyip kurulamalısınız. Ardından kremi yara izi olan bölgeye masaj yaparak 10 dakika boyunca yedirin. Krem, günde 2 kere uygulanmalı ve düzenli olarak 12 hafta tedaviye devam edilmelidir.

Ne işe Yarar?

Xeragel krem düzenli kullanıldığı taktirde yara izlerini 12 haftada geçirmektedir.Xeragel krem %100 silikon jel bir üründür ve kullanmadan önce cilt doktorunuza danışmanızda fayda vardır.

xeragel krem kullanıcı yorumları 4

Kullanıcı Yorumları

Olumlu

yüzümde beni rahatsız eden küçük bir beni lazerle yaktırdıktan sonra doktorumun verdiği silikon jel krem. yabancı sitelerden baya araştırdım yaralar üzerinde etkisi %100 olarak kanıtlanmış bir jelmiş. 10 yılı aşmamış yara izlerine kadar tedavi edebiliyor diye yazmışlar. yara kabuk halindeyken kullanılmıyor kullanmaya başlamak için yaranın kapanması gerekiyor yani yara izi üzerine uyguluyorsunuz. doktorum bana işlemden 15 gün sonra başlamamı söyledi. ben iki gündür kullanıyorum umarım vadettiği gibi iz bırakmadan iyileştirir.

https://www.suslusozluk.com/xeragel-krem?i=226531

 Burun ameliyatı oldum kısa süre önce. doktor bu kremi kullanınca hiç iz kalmaz dedi.  Ancak bulamıyorum…

Olumsuz

Olumsuz bir kullanıcı yorumu bulunamamıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] muadili olarak Xeragel Krem kullanılabilir. Son derece başarılı bir krem olan Xeragel özellikle uzun süre kalmış yara […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et