Tüm Saç Renkleri

Dolunay Soysert Saç Rengi ve Modelleri

1973 ( 46 yaşında ) Doğumlu olmasına rağmen son derece genç ve güzel gösteren Dolunay Soysert’in bunu başarmasının sırrının cildinin duru, kırışıksız ve canlı görünmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Ayrıca Minyon bir kadın olduğu için zamanın olumsuz etkileri daha az fark edilir gibi durmakta üzerinde.

Ten rengi beyaz ve cilt alt tonu’da soğuk olan Dolunay Soysert bu nedenle kendisine çok yakışan bakır , bakır – kızıl gibi saç renklerini kullanmayı tercih etmekte. Bakır saç renginde en başarılı olan boya markasının igora Royal olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıdaki saç rengini;

dolunay soysert saç rengi ve modelleri 1

İgora Royal Majirel 7.4 Saç Boyası ile elde edebilirsiniz. Sın derece sıcak bir renk olan bakır saç rengi özellikle beyaz ve cilt alt tonu soğuk olan kadınlara en çok yakışan saç renklerindendir.

dolunay soysert saç rengi ve modelleri 2
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 3

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak genellikle orta uzunlukta omuzlara kadar dökülen, kıvırcık ya da dalgalı saç kesimlerini tercih etmektedir.

dolunay soysert saç rengi ve modelleri 4
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 5
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 6
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 7
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 8
dolunay soysert saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et