implant
Tüm Saç Renkleri

Yasmin Schmidt Saç Rengi ve Modelleri

1996 Almanya Doğumlu Yasmin Schmidt’in babası Alman Annesi ise Türk. 26 Yaşındaki başarılı genç şarkıcı son 6 senedir Türkiye’de yaşamakta. Uzun boylu ve güzel bir fiziğe sahip olan Yasmin’in ten rengi beyaz cilt alt tonu ise soğuk. Bu nedenle daha çok sıcak saç renklerinin kendisine yakıştığını söyleyebiliriz.

Örneğin aşağıdaki karamel ışıltılı kahverengi saçları ( saç uçlarında krepe balyaj uygulaması ile )ile son derece uyumlu bir saç rengi seçtiğini söyleyebiliriz.

Ten rengi beyaz cilt alt tonu ise soğuk olan Yasmin’e karamel kahverengi saç renklerinin çok yakıştığını söyleyebiliriz. Sadece gereğinden fazla yapay duran ve kalemle çelişmiş olduğu belli olan kaşlarını beğenmediğimi söyleyebilirim.

implant
Yasmin Schmidt Saç rengi
Yasmin Schmidt Saç rengi
instagram: @yasminfee

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç Kesimi olarak göğüslerine kadar uzanan uzun saçları kullanmayı tercih eden Yasmin örgülü saçlarla saçlarını farklı tarzlarda şekillendirmeyi seviyor.

Topuz saçları ile Yasmin

Burada kaşlarının son derece kötü şekillendirildiğini söylemek mümkün. Kaşları seyrek bile daha başarılı uygulamalar kullanılabilirdi. Son derece yapay görünüyor.

Yasminin zarif ve güzel bir vucudu var. Kolundaki dövmeye ise bayıldığımı söyleyebilirim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et