Tüm Saç Renkleri

Ceren Hindistan Saç Rengi ve Modelleri

Zamanında 2007 yılında Miss Turkey finalisti olmuş sonrasında Televizyon dizilerinde oynamış, 2 tirilyonluk Bentley marka araba’nın direksiyonunda simit yerken poz verdiği için sosyal medya tarafından linç edilen aşırı dolgun botokslu dudakları ile gerçekten son derece itici görünen bir kadın Ceren Hindistan.

Özellikle Dudak botoksu yapan aşırı dolgun dudaklı kadınları anlamak gerçekten mümkün değil , aşırı makyaj, kalkık popo, ince bel, çekik kaşlar, estetikli burunlar mas mavi gözler. İnanın Türkiye’de bir birine ikizi kadar benzeyen bu tarzda en az 20 tane ünlü kadın bulabilirim. Zaten neredeyse tamamı Bakımlı kadın sitesinde yer almakta.

ceren hindistan saç rengi ve modelleri 1

Ceren’nin bana kalırsa doğal görünen tek bir özelliği var o da saçları. Saç kesimi olarak uzun ve düz saç kesimini tercih eden Ceren’nin doğal saç rengi ise kahverengi. Buğday tenli olan Ceren’nin cilt alt tonu ise sıcak o nedenle küllü kumral tonları kendisine daha çok yakışabilmekte.

ceren hindistan saç rengi ve modelleri 2
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 3
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 4
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 5
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 6
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 7
ceren hindistan saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et