Tüm Saç Renkleri

Meryem Uzerli Saç Rengi Ve Modelleri

Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl’da muhteşem İralanda kızılı saç rengi ile dünyanın dikkatini üzerine çekmişti. 2019 Yılında ise onu farklı saç renkleri ile birlikte görüyoruz. Kullandığı saç renkleri: Dore karamel, bakır karamel, Çilek sarısı, Bal köpüğü, Sultan bakırı

Genç kızların o dönemde irlanda kızılı saç rengini sıklıkla saç rengi olarak boyattığını biliyoruz.

meryem uzerli saç rengi ve modelleri 1

2019 Saç Rengi

Saç rengi olarak bakır kızılı ( Tarçın bakır saç renginin de bir başka tonu ) (İrlanda Kızılı ) Hürrem sultan’da kullanan Meryem daha sonraki yıllarda pek çok farklı saç rengini denedi.

2019’da dore karamel saç rengi ile kendisini görüyoruz. Aşağıda bu saç renginin nasıl elde edileceğine dair bilgi ve saç boya formülü’de verdik.

meryem uzerli saç rengi ve modelleri 2
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 3

Aşağıdaki saç rengi Dore karameldir. Garnier 7.3 altın karamel saç boyası ve 9.3 Neva Color altın sarısı ile birlikte kahverengi saça uyguladığınızda bu saç rengini elde edebilirsiniz.

meryem uzerli saç rengi ve modelleri 4
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 5
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 6
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 7
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 8
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 9
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 10
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 11
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 12
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 13

Saç Modelleri

Sizler de Loreal ve Organica markaları ile bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yanlız saçlarınız doğalda koyu bir renk ise birebir aynı rengi alamayabilirsiniz.Eğer saçlarınız sarı ise bu renk tam da sizler için ideal denemenizi tavsiye ederim.Şimdi de saç modellerine göz atalım

meryem uzerli saç rengi ve stilleri (2)

Aşağıdaki saç rengini %80 8.44 Neva Color Sultan Bakırı Saç boyası + % 20 7.43 Tarçın bakırı + 6 Volüm oksidan ile elde edebilirsiniz.

meryem uzerli saç rengi ve modelleri 14
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 15
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 16
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (4)

Aşağıdaki saç rengi bal Köpüğü karamel rengidir. Kesinlikle çok güzel bir renk olmasına rağmen Meryem Uzerli’ye pembe ten rengi olduğu için kızıla yakın saç renkleri daha çok yakışıyor.

meryem uzerli saç rengi ve stilleri (3)
meryem uzerli saç rengi ve modelleri 17
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (5)
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (6)
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (7)
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (8)
meryem uzerli saç rengi ve stilleri (12)

Makyajı

Güzel gözlü hatunun görseldeki makyajından yola çıkarsak göz kapağına siyah renkte çok kalın eyeliner çekilip göz çizgisinde eyeliner uzatılmış.Alt çizgide ise dağıtılmış göz kalemi ve yoğun rimel uygulaması göze çarpıyor.Takma kirpikleri de özel geceler için bu makyajda tercih edebilirsiniz.Dudaklar naturel ya da gül kurusu tonlarında bir ruj uygulanmış.

bu gã¶rsel boåŸ bir alt niteliäŸe sahip; dosya adä± meryem.jpg

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et