Tüm Saç Renkleri

Deren Talu Saç Rengi ve Modelleri

Deren Talu Annesine gerçekten benzeyen ( Defne Samyeli ) Günümüzde ünlülerin kızları arasında en dikkat çekici genç kadın olarak özellikle sosyal medyada adı sıklıkla konuşulan isimlerden. Deren Talı Şu anda 1996 doğumlu ( 23 yaşında olup ) , 1.78 boyunda ve – 50 kg ağırlığında. Burcu İse akrep.

Doğal saç rengi Defne Samyeli yani annesinin saç rengine çok yakın olan koyu kahverengi saç renginde: Zaten gerek fiziği gerek yüz güzelliği ile annesin’e de benzemekte ancak Deren genel itibarı ile kendisinden 7 yaş küçük olan kız kardeşi olan Derin Talu‘ya da fazlasıyla benzemekte.

deren talu saç rengi ve modelleri 1
deren talu saç rengi ve modelleri 2

Cilt tonu açık buğday olan Deren’nin cilt alt tonu ise sıcak. Bu nedenle Deren’e küllü tonlar son derece güzel yakışıyor. Kumsal saçları ile son derece doğal ve güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

deren talu saç rengi ve modelleri 3
deren talu saç rengi ve modelleri 4
deren talu saç rengi ve modelleri 5
deren talu saç rengi ve modelleri 6
deren talu saç rengi ve modelleri 7
deren talu saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et