Tüm Saç Renkleri

Türkler için oldukça anlamlı: Ay-Yıldız Dövme Modelleri

Ay – Yıldız Türler için çok önemli bir sembol. Türk Bayrağı yer- Kırmızı kan – Ay ve yıldız’da gökleri temsil ediyor. Ay yıldız dövme modelleri’ni yurt dışında da özellikle bayanlarda sıklıkla karşılaşıyoruz. Genellikle ay figürünün desenler ile çizildiği ve bir kaç küçük yıldızın gök yüzünü simgelediği tattoo tasarımlarının son derece popüler olduğunu söyleyebiliriz.

türkler için oldukça anlamlı: ay-yıldız dövme modelleri 1

Ay yıldızlı tattoo’lar genellikle sırt, boyun gibi vücudun daha çok görünmeyen ya da yaz aylarında ortaya çıkan ( Sırt ve boyun dekoltelerinde ) yerlerine yaptırılmakta.

türkler için oldukça anlamlı: ay-yıldız dövme modelleri 2

Özellikle bayanlara bu kadar büyük ve abartılı şekilde yapılan dövmeleri pek yakıştıramıyorum ama örnek vermek açısından ekledim. desenlerin güzel olduğunu söyleyebiliriz.

türkler için oldukça anlamlı: ay-yıldız dövme modelleri 3

Minimalist dövmelerinde son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle genç kızların tercih ettiği bir tarz.

türkler için oldukça anlamlı: ay-yıldız dövme modelleri 4
türkler için oldukça anlamlı: ay-yıldız dövme modelleri 5

Yaptıracağınız simgeyi belirledikten sonra farklı tarzlarda sonsuz sayıda çeşitlilik elde edebilirsiniz. Her şey hayal gücü ile birlikte güzel..

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et