Tüm Saç Renkleri

Lipoliz Jel Nedir ? Kullanıcı Yorumları? Gerçekten Etkili mi?

Lipoliz jel, vücutta oluşan kalıcı yağları parçalayarak vücuttan atılmasını sağlayan tamamen bitkisel bazlı bir jel türüdür. Lipoliz jeli, cilt altında bulunan yağ tabakasına saldırarak, bölgesel yağlanmaları giderir. Soğuk jel adı ile de bilinen bu jeli aynı zamanda cildi sıkılaştırarak hızlı kilo verimi ve yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan deri sarkmalarını da tedavi eder.

Jeli düzenli olarak kullanan kişiler, egzersiz ve rejim ile veremedikleri bölgesel fazlalıklardan kurtulmaktadırlar.

Lipoliz Jel Ne İşe Yarar?

Güzellik ve spa merkezlerinde yer alan, bölgesel yağlanmaları dondurarak vücut dışına atılmasını sağlayan oldukça pahalı soğuk lipoliz uygulamalarını evde yapmanızı sağlayan bir kozmetik ürünü olarak tanımlanır. Yıllardır bölgesel yağlanmalarından bir türlü kurtulamayan hem kadınların hem erkeklerin kurtarıcısı olacak olan bu jel, deri altında bulunan yağ tabakasına saldırarak, yağ moleküllerini dondurur. Bu sayede donmuş yağ molekülleri çok rahat bir şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Yağları uzaklaştırıcı etkisi dışında, cildi sıkılaştırarak daha iyi bir görünüm yaratmakta da oldukça başarılıdır. Özellikle yüksek kilolardan, düşük kilolara inen insanlarda oluşan deri sarkmalarını tedavi ederek, fit bir görünüm sağlamaktadır. Kadınların korkulu rüyası olan selülitleri de ortadan kaldırarak sağlıklı ve sıkı bacaklara sahip olabilirsiniz.

Lipoliz Jel Nasıl Kullanılır?

Bu jel, kullanımı oldukça kolay olan bir üründür. İlk olarak ürünükullanacağınız bölgeyi sabun ve su ile iyice temizleyerek, bir havlu yardımı ile iyice kurutun. Daha sonra lipoliz jel ürününün bulunduğu tüpten bir parça alarak, bölgesel yağlanma gözlenen bölgeye parmak uçlarınız ile dağıtın. Daha sonra parmak uçlarınız ve avuç içinizin yardımı ile problemli bölgeye masaj yapıp ürünü yedirmeye başlayın. En az on dakika kadar bölgeye dairesel şekilde masaj yapmaya devam edin. Bu süre sonunda tekrar sabun veya temizleme jeli kullanarak bölgeyi üründen temizleyebilirsiniz. Ya da ürünün fazlasını bir bez ile ürünün fazlasını silerek, günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Bu jelin kullanım alanı en çok kol, bacak ve karın gibi bölgelerde tercih edilmektedir. Lütfen jeli yüzünüze uygulamayın, eğer bir kronik rahatsızlığınız var ise doktorunuza danışmadan ürünü satın almayınız ve kullanmayınız.

Lipoliz Jel Kullanımda Oluşabilecek Yan Etkiler

Sürüldüğü bölgenin altında bulunan yağları yakma özelliği bulunduğu için, ilk kullanım sonrasında yanma hissi oluşabilir. Bitkisel bazlı bu ürünü, alerjik bünyeli kişiler kullandığı zaman, kızarıklık, şişkinlik, pullanma veya kabarma gibi yan etkiler oluşabilmektedir. Yaygın olmayan yan etkiler arasında kabızlık, ishal, ağrı, kramp ve su toplaması gözükebilir. Herhangi bir yan etki oluşumunda mutlaka hekiminize danışmalısınız.

Lipoliz Jelin Kullanıcı Yorumlarım

Karın bölgemde yıllardır başa çıkamadığım, türlü sporlar ve diyetler denememe rağmen bir çözüm alamadığım bir yağ fazlalığım var. Son yıllardır arkadaşlarımdan hep soğuk lipolizin ne kadar faydalı bir uygulama olduğu ile ilgili tavsiyeler alıyordum. Fakat bu pandemi döneminde, soğuk lipoliz cihazları sadece güzellik salonlarında bulunduğu için gitmek istemedim. Onun yerine internetten araştırdığımda evde kullanabileceğim bu jellerin olduğunu gördüm.

Ürünü, yetkili bir aktar satıcısından elden teslim aldım. İlk kullanımda jeli sürdüğüm zaman hafif bir yanma hissettim, bu hafif gıdıklayıcı yanma masaj boyunca devam etti. Ürünü uygulama sonrasına yıkadım ve yanma hissi kısa bir süre sonra geçti. Birkaç kullanım sonrasında karın bölgesinde yağlanmanın toparlandığını gördüm. Şuan hala ayda birkaç kez lipoliz jeli kullanıyorum. İçinde bulundurduğu bitki özlerinin sıkılaşmaya da yardımcı olduğunu farkettim.

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Uzun yıllardır düzensiz beslenmeye bağlı olarak karın bölgemde yağlanma durumu mevcut. Spor ve diyet yapmama rağmen bir türlü kurtulamıyordum. Daha sonra arkadaşlarımın önerisi ile Lipoliz Jel kullanmaya başladım. Göbek bölgeme 10 dakika masaj yaparak bu jeli uyguladım. 3 hafta sonunda göbeğimdeki yağların azalmaya başladığını hissettim. Şimdi ise en favori ürünlerimden biri. Çevremdeki insanlar hemen değişimi farkettiler. Bölgesel yağlarından kurtulamayan kişilere kesimlikle tavsiyemdir.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et