Tüm Saç Renkleri

Apikobal Nedir – Mudili- Kullanıcı yorumları

Özellikle benim kendimi yorgun hissettiğimde, zihinsel olarak yorulduğum ve dikkat eksikliğimin arttığını düşündüğüm durumlarda kullandığım ve olumlu etkisini çok fazla gördüğüm bir vitamin Apikopal. Kilo yapmadığını söyleyebilirim. Fiyatı oldukça uygun. Kutudan 50 tablet hap çıkıyor ve yaklaşık 1.5 ay kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yakın bir arkadaşım saç dökülmesini durdurduğu için bu vitamin takviyesini kullanmakta.

Apikobal; vitamin B1, B6 ve B12 yetersizliği tedavisinde kullanılan kombine preparattır. Özellikle zihinsel ve bedensel olarak hızlı yorulma, kendini bitkin hissetme, aşırı unutkanlık, çabuk sinirlenme, güç kaybı, iştah kesilmesi ve benzeri şikayetleri bulunan hastalar tarafından kullanılmaktadır. Apikobal 50 Tablet 2019 fiyatı 22.87 TL’dir.

Apikobal Etken Maddesi?

Apikobal etken maddesi B vitaminidir. 1 film tablet içerisinde 250 mg B1 vitamini, 250 mg B6 vitamini, 1 mg B12 vitamini bulunmaktadır.

Apikobal Etkileri Nelerdir?

Huzursuzluk, uzuvlarda uyuşukluk, yorgunluk, sinirlilik gibi B vitamini eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkabilen durumları ortadan kaldırır. En önemli etkisinden biri Sinir sistemini güçlendirmesidir.

Apikobal Muadili Nedir?

Apikobal tabletin etken maddesine göre muadili olan ilaçlar; Benexol B12, Befull enterik tablet, Bevito tablet, Bitavin B12 tablet, Multi-B tablet, Nerox B12 tablet, Tribeksol tablet, Viteksir şuruptur.

Apikobal Yan Etkileri?

Apikobal içerisinde yer alan maddelere duyarlı kişilerde aşağıda yer alan apikobal yan etkileri ortaya çıkabilir. Apikobal yan etkileri ortaya çıkması durumunda apikobal kullanımı derhal bırakılarak en yakın hastanenin acil bölümüne başvurulması gerekmektedir.

  • Kızarıklık
  • İçi su dolu baloncuklar
  • Yüz bölgesinde ortaya çıkan şişme
  • Cilt üzerinde kabarıklık ve kaşıntı
  • Baş dönmesi ve baş ağrısı
  • Mide bulantısı, karın ağrısı, ishal veya hazımsızlık
  • İdrarda anormal koku

Kullanıcı Yorumları

Halsizliğe İyi Gelmektedir.

Gripten neredeyse baygın olan bünyemi günlük hayata döndürmeyi başarmış mükemmel ilaç. 

Ağzımdaki aftlardan sayesinde kurtulduğum ilaç.

Uçuğa karşı verdiğim savaştaki şu an için tek silahım. krem sürmüyorum, sabah akşam 2’şer tane apikobali kullandım ve bir günlük kullanımda uçuklar tamamen söndü.

İster bir sürü para verin janjanlı solgardan alın. İster gidin türk ilaç sanayisinin üretimi olan Santa Farma’ nın apikobal‘ ini alın sonuçta aynı etkiyi görürsünüz

https://eksisozluk.com/entry/19750332

Karaciğer tahribatı yüksek ilaç kullanım dönemlerinde veya aşırı içki ile yorulan karaciğeri kendine getirmek ve korumak içinde kullanılır.

Aşırı alkollü gecelerin ertesinde,insanı bir saatten kısa bir süre içinde kendine getiren pembe,sihirli tabletler.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et