Tüm Saç Renkleri

Küt Kesim Ombre Balyaj Saç Modelleri

Küt kesim ve kısa kesim saçlar özellikle çene yapısının uzunluğu ele alındığında size yakışıp yakışmadığını söylemek neredeyse kesinlik kazanacak kadar doğru bir ölçü vermektedir. Şayet kulağınızın hemen altından aldığınız ölçüde çenenize kadar gelen uzunluk 5.7 cm’den kısa ise rahatlıkla kısa kesim saç modellerini tercih edebilirsiniz size çok daha fazla yakışacaktır.

Saçlarınızı küt kestirdiğiniz de saç renginizi ombre şeklinde renk geçişi ile birlikte kullanabilirsiniz. Kısa saçlarda 2-3 tonluk renk geçişlerinden daha çok 1-2 tonluk Sombre dediğimiz daha hafif renk geçişlerinin daha güzel ve doğal göründüğünü de söyleyebiliriz.

küt kesim ombre balyaj saç modelleri 1

Bilge Önal’ın saç rengi kahverengisen uçlardan açılan dore karamel saç rengine doğru geçmekte ve bu saç renginin kendisine de çok yakıştığını söyleyebiliriz.

küt kesim ombre balyaj saç modelleri 2

Guliz Ayla’nın küllü kristal saç rengi küt saçlarda farklı bir ombre saç rengi düşünenler bakabilir.

küt kesim ombre balyaj saç modelleri 3

Directions saç boyası ile elde edilen diplerde kendi kahverengi saç rengi ve uçlarda kırmızı ombre saç.

küt kesim ombre balyaj saç modelleri 4
bob-ombre1

Saçlarınız kısa iken genellikle balyaj yaptırmanın zor ve hoş olmayacağını düşünürsünüz ama bazı örnekler var ki hemen bunu denemek isteyebilirsiniz 🙂 özellikle kahverengi saçlar üzerine altın sarısı dore boyalar çok hoş durmaktda. Bunun pek çok örneğini konularımızda yayınladık. tabii bunun için de kaş renginizin 1-2 ton açık olması gerekir. 

bob-ombre10
bob-ombre9
bob-ombre8
bob-ombre7
bob-ombre6
bob-ombre5
bob-ombre4
bob-ombre3
bob-ombre28
bob-ombre27
bob-ombre26

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et