implant
Tüm Saç Renkleri

Bergüzar Korel Saç Rengi ve Modelleri

En son Bir aşk İki Hayat filmi ile ekranlarda gördüğümüz Bergüzar Korel dizi ve film sektöründe tiyatro kökenli en başarılı oyunculardan biridir. Halit Ergenç ile 2009 yılında Evlenen Bergüzar daha az televizyon yapımında yer almakta ve daha sade bir hayat sürmektedir.

Bergüzar Korel’in doğal saç rengi olup genellikle bu saç rengini kullanmaktadır. Buğday tenli olan Bergüzar koyu saçlardan vazgeçmeyen ve genellikle düz – kestane ve kahverengi tonlarını tercih etmektedir.

Vatanım Sensin’de gördüğümüz orta kesim çikolata kahverengi saları ve retso saç stili ile çok güzel göründüğünü de belirtelim.

implant

Saç Modelleri

Saç modelleri olarak 2019 yılında genellikle kısa ve kıvırcık saç kesimi ile görüyoruz kendisini ki bu tarzı sanıyorum yer aldığı bir aşk iki hayat sinema filmi ile ilegili.

berguzar-korel-sac-modelleri-001
berguzar-korel-sac-modelleri-002
berguzar-korel-saç-reng-ve-modelleri-
berguzar-korel-saç-reng-ve-modelleri-1
berguzar-korel-saç-reng-ve-modelleri-2
berguzar-korel-saç-reng-ve-modelleri-3
berguzar-korel-saç-reng-ve-modelleri-5
berguzar-korel-sac2

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et