Tüm Saç Renkleri

Çiçekli Saç Stilleri – 30 Farklı Tarz Örneği

Lavanta dallarının doğal vahşiliği, her kıza melek gibi bir görünüm ve koridorda yürürken sakinleştirici bir koku katar. Çiçekli saç modelleri düşündüğünüz saç stilini ekstra özel hissettirmenin bir yolunu arıyorsanız uygulamanın zamanı geldi. Tam bir çiçek başlığı takmak isteyen biri değilseniz, bunu yapmak zorunda olmadığınızı bilin. En sevdiğiniz çiçeklerden istediğiniz kadar az veya daha fazlasını saç stilinize ekleyebilir, görünümünüze 3 olarak doğru renk, doku ve tazelik tonunu ödünç verebilirsiniz.

çiçekli saç modelleri
cicekli_sac_6

Saçlar doğal görünümü ile sadelik ve güzellik katar ve özel günlerde özellikle düğünlerde abartılı ve doğallıktan uzak gösterişli saç modelleri yerine son derece zarif bir saç örgüsü ve onu tamamlayan çiçekli saç modelleri ile harika ve masalsı bir hava katabilirsiniz.

cicekli_sac_7
cicekli_sac_8
cicekli_sac_9

Çiçekli Saç Modelleri

Örgülü çiçek saç modelleri kadınsı ve kızsıdır, bu da kocanıza mutlu bir küçük kadın olarak güzel kişiliğinizi hatırlatır. O zaman örgülü saç modeli bir kabarıklıkla birleştirirseniz zarif olabilir. Ayrıca bu dünyadaki tüm kadınlar güzel çiçekler gibidir ve çiçekler kadınlar için en iyi aksesuardır. Düğününüzde güzel çiçekler giydirirseniz, görünüşünüz oldukça romantik olabilir, tıpkı bir peri gibi.

cicekli_sac_10
cicekli_sac_11
cicekli_sac_1
cicekli_sac_3
cicekli_sac_5

Bu odunsu tacı, düğün gününün doğal ortamına uyması için gevşek buklelerden oluşan saç modeli ile eşleştirir. Bu yeşil eğrelti otu çiçek tacı, beyaz bebeğin nefesi dallarıyla yeterince ilgi görüyor. Tam bir kabarıklık ve stratejik olarak yerleştirilmiş gevşek dalları ile eşleştirildiğinde, her düğün için mükemmel, güzel ve doğal bir görünüm yaratır.

cicekli_sac_12
cicekli_sac_13

Kısmi yüksek bir at kuyruğu yapın ve ipleri boynunuza doğru basamaklamak için kıvırın. Tacı, bukleleri yerinde tutuyormuş gibi görünecek şekilde takın. Yüksek örgülü çiçekli saçlar ve gül dokunuşları, bu çiçek kızlarının vintage esintili elbiseleri ile mükemmel bir şekilde bir araya gelir.

cicekli_sac_14
cicekli_sac_15
cicekli_sac_16
cicekli_sac_17
cicekli_sac_18
cicekli_sac_19
cicekli_sac_20
cicekli_sac_21
cicekli_sac_22

Doğal beyaz ve pembe çiçekli taç, çiçekli kızın görünümüne son derece hoş bir özellik katıyor. Bu canlandırıcı çiçek rengi, altın sarısı saçlara daha fazla ışıltı yansıtır. Gerbera çiçekleri, çiçek kızları için düğün saç stilleri için çok moda bir seçimdir. Bu muhteşem çiçekler birçok farklı renkte mevcuttur, çiçekli saç modellerinde renk düzeninize uyan türlerinden bulabilmeniz gerekir.

cicekli_sac_23
cicekli_sac_24
cicekli_sac_25
çiçekli saç stilleri - 30 farklı tarz örneği 1
Kaynak: @instagram
çiçekli saç stilleri - 30 farklı tarz örneği 2
Kaynak: @instagram

3 gün Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et