implant
Tüm Saç Renkleri

Kaşlarını Almayan Manken/ Sophia Hadjipanteli

Sophia Hadjipanteli bir instagram fenomeni. Aslında onun 350.000 takipçisinin olmasının en önemli nedeni tabii ki kaşlarının dikkat çekici şekilde çok gür ( fazla olması ) dahası daha çok erkeklerde görülen bitişik kaşlara sahip olması.

Genç bir manken olan Sophia Hadjipanteli 1996 ( 22 yaşında ) Amerika doğumlu.

Aslında instagram hesabını şöyle bir incelediğinizde Özellikle yüz ve kaş yapısı olarak tamamen annesine benzediğini de fark edebilirsiniz. Tabii annesinin ve kendisinin de daha önceleri kaşlarını aldığını fotoğraflardan görebilirsiniz.

implant

Sanıyorum Sophia daha fazla dikkat çekmek için bilinçli olarak kaşlarını jiletle almış gibi görünüyor çünkü çok daha biçimsiz ve şu anda çok daha kalın görünüyor.

Frida Kahlo ile özellikle kaş yapısı olarak benzerliği hatta çene ve yüz yapısı olarak da benzerliği ile dikkat çektiğini de hatırlatalım.

Özellikle son 10 yılda kalın kaş modasının arttığını söyleyebiliriz. Artık kimse kaşlarını ince bir şekilde almıyor. Ancak farklılık adına
Sophia ‘nın bu şekilde kaşlarını bırakması da ilginç. Daha fazla fotoğraf için 350.000 takipçili instagram hesabı: @sophiahadjipanteli

Özellikle üst dudağına yaptığı botoks hatta dudak serumu ile çok daha farklı ama bence çok daha çirkin göründüğünü söyleyebiliriz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et