Tüm Saç Renkleri

Ece Seçkin Saç Rengi ve Modelleri

Ece Seçkin her ne kadar Hadiseye benzetilse de ben bu şekilde düşünmüyorum. Kendisine özgü bir tarzı var ve saç rengi olarak da Türkiye’nin en güzel saç rengini kullanan kadınlardan biri olduğunu düşünüyorum. Yaşına, ten rengine, Cilt alt tonuna göre saç rengi seçimi gerçekten çok başarılı.

1991 İstanbul doğumlu olan Ece Seçkin sadece 1.55 boyunda. Ama bu dünyadaki kısa boylu pek çok ünlü kadın gibi popüler ve fenomen olmak için bir engel değil.

Garip bir şekilde Yüzü / tarzı ve saç renkleri hem Hadise‘ye Danla Biliç‘e benzemekte.

ece seçkin saç rengi ve modelleri 1

Saç Rengine gelirsek. Ece Seçkin son yıllarda çok popüler olan, bal köpüğü, karamel ve bakırın karışımı olan Çilek Sarısı Saç rengini kullanıyor. Bu saç rengini kullanan ünlüler arasında Feride Hilal Akın ve Burçin Terzioğlu ‘da var.

Ten rengi beyaz ve çilt alt tonu soğuk olan Ece Seçkin’e bu sıcak tonlarda sarı saç rengi gerçekten çok yakışıyor.

ece seçkin saç rengi ve modelleri 2
ece seçkin saç rengi ve modelleri 3

Saç Kesimi ve Modelleri

Ece Seçkin genel itibarı ile orta uzunlukta saç kesimlerini tercih ediyor. Omuzlarına ya da göğsüne kadar dökülen saçlarını genellikle topuz yata at kuyruğu şeklinde kullanıyor. Geriye topladığı saçlarının ince telli olduğunu da belirtelim.Dalgalı ve uzun saç modeli ise hem kısa boylu olmasından hem tercih ettiği makyaj nedeni ile onu biraz daha yaşlı gösteriyor.

ece seçkin saç rengi ve modelleri 4
ece seçkin saç rengi ve modelleri 5
ece seçkin saç rengi ve modelleri 6
ece seçkin saç rengi ve modelleri 7
ece seçkin saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et