Tüm Saç Renkleri

Berna Keklikler Saç Rengi ve Modelleri

Berna keklikler Işıltılı – sarı balyaj renklerinde son derece başarılı saç rengi ile oldukça dikkat çeken bir isim. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Berna son yıllarda oldukça trend olan balyaj tekniği ile zaman zaman saçlarını ombre, zaman zaman ise sarı tonlarında röfle gibi duran küllü sarı saç renkleri geçişleri uygulamaktadır.

berna keklikler saç rengi ve modelleri 1

Berna Kekikler sıcak altı tonuna sahip esmer bir ten rengine sahip. Dolayısıyla bu ten rengini nötrlemek oldukça önemli. Bu nedenle küllü saç renklerinin ona daha çok yakıştığını ve Berna’nın da sanırım bunu fark ettikten sonra genellikle küllü sarı saç renkleri kullandığını görmek mümkün.

Daha ayrıntılı olarak küllü sarı saç rengi konusuna bakabilirsiniz.

berna keklikler saç rengi ve modelleri 2
berna keklikler saç rengi ve modelleri 3
berna keklikler saç rengi ve modelleri 4
berna keklikler saç rengi ve modelleri 5
berna keklikler saç rengi ve modelleri 6

Küllü saç rengi üzerine sarı balyajlı saç rengi aşağıdaki sarı saç rengi Loreal Sarı Dore No. 02 ve diplerindeki saç rengini ise Palette 7.1 Küllü kumral ile elde edebilirsiniz.

berna keklikler saç rengi ve modelleri 7

Saçlarınız açık tonlarda ise yukardaki gibi saçlarınızın ana rengini 7.1 gibi küllü kumral saç rengi ile elde edebilirsiniz. Saçlarınız kahverengi gibi koyu renk ise bu sefer açıcı kullanmadan küllü kumral yapmak için palette 9.1 ‘i kullanmanız gerekecek. Boyadıktan sonra saçlarınız 1-2 ton kadar açılıp küllü kumral tonlarına gelecektir.

berna keklikler saç rengi ve modelleri 8
berna keklikler saç rengi ve modelleri 9

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Berna Keklikler Küllü saç Rengi Saç rengi üzerine dere sarı Balyaj […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et