Tüm Saç Renkleri

Fiyonk Saç Bandı Yapılışı ve Modelleri

Fiyonk saç bandı ve tokalarını kendiniz evde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağına dair ayrıntılı resim ve videoları sizler için paylaştım. Fiyonk saç bandı ve tokaları kestiğiniz bir kumaş ile katlayarak ve bir saç tokası yardımıyla saçlarınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra saçlarınızın görünüşü gerçekten çok daha farklı ve güzel olacaktır. Özellikle genç kızlar ve lise çağındaki öğrenciler bu saç modellerine çok beğenecek.

Gökkuşağı rengi ile fiyonk yapımının videosunu aşağıda paylaştım özellikle saç aksesuarı olarak toka gibi saçlarınızda kullanabilirsiniz.

Fiyonk saç aksesuarları

fiyonk saç bandı yapılışı ve modelleri 1

Saç tokası olarak

fiyonk saç bandı yapılışı ve modelleri 2

Örgü Fiyonk Yapımı

Gerçekten çok hoş örgü fiyonk modelleri, bu modelleri evde kendiniz de yapabilirsiniz ve saçınızda toka gibi kullanabilirsiniz.

fiyonk saç bandı yapılışı ve modelleri 3

Ayrıntılı görsel anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyonk Saç Aksesuar Modelleri

Kullanıcıların paylaştıkları bu çok tatlı fiyonk saç modelleri çok kolay bir şekilde yaparak siz de kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et