Tüm Saç Renkleri

Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri

Çağla Şikel gerek uzun ve ince fiziği ile gerek tarzı sürekli gündemde olan bir kadın. Çağla Şikel Saç Rengi ve modelleri konusunu ele alacağımız bu yazımızda Çağlanın kullanmaktan hoşlandığı küllü bal köpüğü saç rengi ‘nin nasıl elde edildiğinden ve saç kesim modellerinden bahsedeceğiz.

Sıcak cilt alt tonuna sahip olan Çağla koyu buğday ten renginde dolayısı ile aslında küllü tonlarında soğuk saç renkleri tercih etmesi gerekirken Çağla neredeyse her zaman karamel, bal köpüğü gibi sıcak saç renklerini tercih ediyor. Bu saç renk seçiminin her ne kadar sarışın olmaktan hoşansa da Çağla Şikele hiç yakışmadığını düşünüyorum.

çağla şikel saç rengi ve modelleri 1

Hangi modelleri kullanıyor?

Genelde omuz hizasında düz kesimli modeller tercih eden Çağla Şikel önceki dönemlerde uzun ve koyu denebilecek saç stilleri de kullanmıştır. Saç kesiminde sadelikten taraf olan Şikel oldukça cool modeller tercih etmekte.

çağla şikel saç rengi
Çağla Şikel Saç Rengi

Çağla Şikel Saç Rengi tonları

Koyu ten rengi ile açık saç rengini kullanmasını çok iyi bilen ünlü güzel küllü sarı, fındık kabuğu, açık sarı ve kumral tonlarını sıklıkla kullanmıştır. 

-Güncel olarak şu anda Çağla Şikel’in kullandığı küllü sarı rengidir, 8.1 numaralı küllü sarıdır. Bu saç rengi ile birlikte cilt tonunu dengelemek için açık fondöten kullanan ünlü güzel, makyajını hafif ruj ve göz makyajı ile tamamlayarak saçlarıyla uyumu yakalıyor.

çağla şikel saç rengi ve modelleri 2

-Ünlü güzel 7.3 numaralı fındık kabuğu rengini de uzun yıllar severek kullanmıştır. Sade olarak kullandığı rengi saç modeline göre ışıltılı ya da ombreli olarak da uzun süre kullanmıştır.

-Ayriyeten küllü sarıdan farklı olarak daha açık renk tercih ederek sarının farklı tonlarını da kullanıyor. Ünlü güzelin severek kullandığı açık sarı boya rengi, 10.0 numaralı sarı rengidir. 

çağla şikel saç rengi ve modelleri 3

Çağla Şikel’ e ait saç rengi görsellerini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz..

çağla şikel saç rengi ve modelleri 4
çağla şikel saç rengi ve modelleri 5
çağla şikel saç rengi ve modelleri 6

Çağla Şikel’i resmi instagram hesabından takip edebileceğinizi hatırlatmak isterim.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et