Tüm Saç Renkleri

Ecem Sena Bayır Saç Rengi ve Modelleri

1996 Doğumlu olan 24 yaşındaki Ecem Sena Bayır 2019’da yayınlanan çok güzel hareketler 2 kadrosundaki performansı ile ilk defa ekran karşısına çıkmış güzelliği ile dikkat çeken bir kadın. Ecem Sena’nın yakın zamanda Televizyon dizilerinde daha da başarılı olacağını düşünenlerdenim.

Ecem Sena bebeksi bir yüze sahip tamamen doğal bir yüz güzelliği var. Burun, dudaklar çene, yüz simetrisi ideal ve estetiksiz. Ayrıca ince uzun ve zarif bir fiziği var.

ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 1

Beyaz Ten rengi ve Notr bir cilt alt tonuna sahip olan Ecem’in doğal saç rengi orta kahverengi. Koyu kumral saç renginin kendisine çok yakıştığını belirtmek isterim, Zaman zaman sombre şeklinde karamel tonlarında renk geçişleri de kullanıyor. Ve cilt alt tonu Notr olduğu için hem kumral hem de Sıcak tonlarda ışıltılı saç renkleri kendisine çık yakışıyor.

ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 2
ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 3
ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 4
ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 5
ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 6

Sombre uygulaması ile saç uçlarında hafif sıcak bakır tonları kahverengi saç rengine son derece yakışmış.

ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 7
ecem sena bayır saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et