Tüm Saç Renkleri

Çiğdem Batur Saç Rengi

Son derece güzel, yetenekli ve çekici bir kadın olan Çiğdem Batur saç rengi ve stili ile bilmek istediklerinizi bu içerikte paylaştık. Son haline baktığımızda iyice gençleştiğini gördüğümüz 1.68 boyunda olan ve 1982 doğumlu yengeç buru kadını Çiğdem Batur’un tarzına gelin hep birlikte bakalım.

Doğal saç rengi açık kumral olan Çiğdem genellikle hem saç modelleri olarak hem de saç rengi olarak farklı tarzları denemeyi seven bir yapısı var. Açık buğday tenli ve notr cilt alt tonlara sahip olan Çiğdem karamel kahve , Bal köpüğü , ve özellikle yine bu renklerde sombre uygulaması ile hafif ışıltılı saç geçişleri tercih etmektedir.

çiğdem batur saç rengi
çiğdem batur saç rengi 1
Çiğdem Batur Saç Rengi

Çiğdem Batur Saç Modelleri

Işıltılı saç rengi özellikle son yıllarda biz kadınların sıklıkla tercih ettiğini bir renk uygulaması. Özellikle koyu saçlarınızda ve sıcak tonlarında cilt alt tonuna sahipseniz saçlarınızın tamamına değil ama ufak ışıltılar ile bir kısma özellikle karamel tonlarında aydınlatmalar yaparak hem farklı hem de daha ışıl ışıl bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Saç kesimi olarak göğüslerine kadar uzanan orta kesim ve düz saç kesimini tercih eden Çiğdem kıvırcık, dalgalı, saç örgülü farklı saç modellerini denemeyi seviyor.

çiğdem batur saç rengi 2

çiğdem Batur’un rsmi instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 400k takipçisi bukunmaktadır. @cigdembatur

çiğdem batur saç rengi 3
çiğdem batur saç rengi 4

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et